Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

Balrogos

Mały update odnosnie scin w widnowsie 10, po uzyciu narzedzia O&O ShutUp10 i UWT4 wylaczenia telemetrii i innych gowien windows przestal lapac te mikro scinki :)
26 lip 2018 18:54
 • Xeinaemm - zdjęcie
  Xeinaemm
  Jak mój nowy poradnik nt. diagnostyki komputera przejdzie to sam się złapiesz za głowę ile faktycznie usług telemetrycznych działa pod spodem i nie widać tego :-)
  28 lip 2018 18:31
 • LuziQ - zdjęcie
  LuziQ
  A niech sobie te usługi działają. Póki nie zakłócają responsywności i prędkości działania podczas mojej pracy, to mam w to wylane :)
  28 lip 2018 19:40
 • Balrogos - zdjęcie
  Balrogos
  A ja mowilem o desktopie :) tak czy siak problem wyeliminowany :) teraz kolega mial pentle instalacji steronikow dzwieku realteka co uruchomienie to instalacja okazalo sie ze MS cos zwalil i ladowalo stery MS przed realtekowimi i stery realteka wykrywala ze nie ma ich sterow, trzeba bylosc isc w urzadzenia "Kontrolery wideo, dzwieku i gier" i odinstalowac z tamtad sterownik dzwieku, wtedy odpalic setupa relteka i dopiero zrestartowac system.
  31 lip 2018 12:55