Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

dodo

Kocham Allegro, moment, gdy na dwa sprzedane przedmioty wygrani decydują mieć to w du**e i nie płacą
05 lut 2020 19:23
 • Succubus - zdjęcie
  Succubus
  Niby masz rację, ale z tymi komentarzami też pamiętam były problemy. Czasem niektórzy dostawali niesłusznie przez dzieciaków po drugiej stronie, którym się coś nie spodobało, albo się rozmyślili itd. Później taki sprzedający musiał toczyć batalię, aby udowodnić, że jednak było inaczej - a 3 negatywy, to byłą blokada konta.
  06 lut 2020 23:52
 • Lukson - zdjęcie
  Lukson
  "Niedługo allegro wyłącza swoje API więc te wszystkie snajpery powiedzą papa." czyli trzeba się obkupić wcześniej albo zmienić źródło lewych dochodów :/ ehhh... ten postęp w technologii.
  07 lut 2020 07:34
 • wojciechu15 - zdjęcie
  wojciechu15
  @Succubus chodzi mi raczej o podobny system działający w drugą stronę, tj oceniający kupujących. Raczej żaden sprzedający przy zdrowych zmysłach nie wystawi bez wyraźnego powodu negatywa kupującemu, bo w zasadzie cała interakcja kupującego z nim powinna się sprowadzać do "kup teraz"--->PayU/"wyślij za pobraniem". Nie jak w przypadku oceny transakcji przez kupujących gdzie negatywy się sypały bo ktoś nawet nie przeczytał opisu aukcji, albo zamówił coś w piątek o 14 i się bu...
  07 lut 2020 07:40