Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

Arthass

Najlepszych rzeczy w nowym roku. Wybaczam wszystkim hejterom. Moje plany na nowy rok to poszerzyć zakres zangielszczonych słów młodzieżowych i przejść na kolejny etap znajomości z kubbakiem. Nie życzyłem wesołych świąt, bo nie chciałem pogłwacić świeckości forumowej przestrzeni publicznej, żeby nie obrazić uczuć niereligijnych ateistycznych użytkowników.
30 gru 2019 22:42
 • jarrino - zdjęcie
  jarrino
  Wiara nie potrzebuje żadnych dowodów...
  03 sty 2020 14:17
 • Arthass - zdjęcie
  Arthass
  ... i każdy w coś wierzy w życiu. Każda hierarchia wartości moralnych opiera się na wartościowaniu postaw moralnych, a więc wierze w to że jedne są ważniejsze od innych, oraz samej wierze w zasadność wyznawania jakichkolwiek zasad moralnych. Fakt, że przygotowujesz się w różny sposób na jutrzejszy dzień świadczy o wierze, że ta przyszłość dla Ciebie nadejdzie, mimo iż nie ma na to żadnych dowodów. Fakt, że poruszasz się samochodem ulicą bez ciągłych napadów paniki świadczy o wierze, że inni u...
  03 sty 2020 23:44
 • Arthass - zdjęcie
  Arthass
  uczestniczy ruchu będą poruszać się zgodnie z oczekiwaniami, a nie ma żadnych dowodów że tak się stanie. Duża część życia polega na kierowaniu się założeniami, których nie możemy w danym momencie udowodnić.
  03 sty 2020 23:45