Skocz do zawartości

Earth's Special Forces Final


Recommended Posts

Witam, chciałbym wam przedstawić grę,która jeszcze nie została wydana. Gra jest oparta na silniku Half-life 1. Jest jeszcze tworzona,ale jest wielce prawdopodobne,że zostanie wydana w tym roku. Kilka filmików demonstrujących grę ps wiem,że nie każdy lubi "chińskie bajki", ale chodzi o grę nie o anime :P

 

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

Prawa autorskie, prawami autorskimi, ale dlaczego to zrobili na takim zabytku klasy 0. Silnik HL 1? Ja rozumiem że dzięki temu grę da się odpalić na kalkulatorze ale ten silnik powstał w 98 roku, nie mogli robić tego w Cryengine albo Unreal Engine albo choćby w Unity? Tak żeby to wyglądało jakoś sensownie.

Link to post
Share on other sites

Prawa autorskie, prawami autorskimi, ale dlaczego to zrobili na takim zabytku klasy 0. Silnik HL 1? Ja rozumiem że dzięki temu grę da się odpalić na kalkulatorze ale ten silnik powstał w 98 roku, nie mogli robić tego w Cryengine albo Unreal Engine albo choćby w Unity? Tak żeby to wyglądało jakoś sensownie.

Oni już to długo robią, wtedy jeszcze nie było tych silników.I też dlatego,że musieliby robić wszystko od nowa. A prawda jest taka,że z tego silnika to tylko menu już jest. Reszta to przerobiony dodany przez nich kod. Także do końca nie masz racji.

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...