Skocz do zawartości

Czy zakup karty dźwiękowej jest konieczny?


Recommended Posts

Witam.

 

Przesiadłem się na słuchawki HyperX Cloud II z biedronkowych Philipsów. Dla mnie przeskok jest niesamowity, jednak na forum panuje opinia, że karta dźwiękowa USB jest do kitu. 

Dlatego moje pytanie: Czy zakup lepszej karty znów da mega kopa tym słuchawkom?

 

Słuchawek używam w grach, filmach i muzyce... po prostu uniwersalne.  

 

 

Link to post
Share on other sites

A ja dodam od siebie. Jak kupiłem pierwszy raz kartę Xonar DX przesiadając się z ALC 889 i mając słabe słuchawki i głośniki komputerowe logitech 540 to nie wiedziałem za co zapłaciłem kasę.

 

Później kupiłem Xonara STX i się zaczęło słuchanie muzyki.

 

Ale po jakimś czasie nie miałem Xonara w kompie, jechałem na integrze, tej samej - było biednie. W domu dalej miałem starego DX, wziąłem go i zapakowałem w płytę główną i voila - wtedy już różnice pomiędzy Integra a DX słyszałem od kopa. Też trzeba podkreślić że słuchawki miałem lepsze.

 

Więc oryginalny nie będę i napisze że może usłyszysz, może nie. Ja słyszę.

Link to post
Share on other sites

Tak jak przedmówcy, ale jeśli 300-400 zł to dla Ciebie dużo to jak na moje nie warto. Starcza Ci ten dźwięk i niech tak zostanie :)

Będziesz miał lepsze zaplecze finansowe to wtedy myśl o takich rzeczach. Audio jest zgubne, raz wydasz pieniądze, spodoba Ci się i jesteś w pułapce. :D

Link to post
Share on other sites

Audio jest zgubne, raz wydasz pieniądze, spodoba Ci się i jesteś w pułapce. :D

Oj tam przesajesz palić pić i rozważać chajs na pierdoly jak jedzenie rachunki. bo nowe lampy do wzmaka 400 a DAC by się lepszy sprzydał i te słuchawki za 2k też zaczynają wołać coraz głośniej :D... Każdy ma jakiegoś bzika :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...