Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Mam pewien problem. Z moich słuchawek (HyperX Cloud Core), w ''stanie ciszy'' (kiedy nic nie jest odtwarzane) ciągle słychać dziwny szum. Czasami cichszy, czasami głośniejszy (niezależnie od poziomu ustalonej głośności, no chyba że całkowicie wyciszę dźwięk, wtedy szumu nie słychać), tak czy siak, to naprawdę irytuje.

Słuchawki są podłączone do zewnętrznej karty dźwiękowej (Creative Sound Blaster Play! 2). Po bezpośrednim podłączeniu do gniazda słuchawkowego w laptopie takiego szumu nie doświadczam, z tym że dźwięk z karty jest o wiele lepszy, dlatego wolę mieć właśnie do niej podłączone słuchawki. 

Natomiast kiedy podłączam do karty głośniki, to żadnego w nich szumu podczas ''spoczynku'' nie słyszę.

Po kombinowaniu z przeróżnymi opcjami ulepszania dźwięku w oprogramowaniu dołączonym do karty (lub ich całkowitym wyłączeniu) szum nadal występował. 

 

Co może rozwiązać ten problem?

Link to post
Share on other sites

Posiadam te słuchawki. Na integrze alc 887 było słychać szum z tego co pamiętam w lewej słuchawce i miałem ten sam problem, zauważyłem też że gdy trzymałem nogi na dywanie to szum był ewidentnie głośniejszy (bardzo dziwne wiem). Dokupiłem kartę dźwiękową audiotrak prodigy cube która już jest DAC z wyższej półki i mam jeszcze gorszy problem, szumu juz na sluchawkach nie słychać ale problem jest z mikrofonem. w csgo jest on na tyle głośny (obecnie jest to szum+jakies piski) że nie jestem w stanie podać info. Możliwe że jest to przez zasilacz lub uziemienie :v 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...