Skocz do zawartości

PC AMD Phenom II 550 BE, HD 5770, 4GB RAM


Recommended Posts

Witam
Mam do sprzedania PC. Komputer w pełni sprawny. Stan wizualny oceniam na 4-, widoczne zarysowania na obudowie. Procesor w wersji BE, działał z odblokowanymi rdzeniami, cały czas był stabilny. Oprócz odblokowania nie był przeze mnie podkręcany, podobnie jak karta graficzna. Komputer nie posiada dysku ani napędu DVD. W zestawie dołączam pudełka, instrukcje i akcesoria jakie udało mi się znaleźć. Komputer wolałbym sprzedać w całości, ale w razie dużego zainteresowania mogę sprzedać poszczególne części. Ze względu na gabaryty preferowany jest odbiór osobisty (Warszawa), jednak po uprzednim kontakcie możliwa wysyłka pocztą lub kurierem.

Specyfikacja:

Procesor: AMD Phenom II 550 BE 2x3.1
Płyta główna: Gigabyte GA-MA770-UD3P
Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 5770 Vapor-X 1024MB GDDR5
Pamięć RAM: 4GB (2x2GB) Elixir DDR3 1600MHz
Zasilacz: Logic 500ATX 500W
Obudowa: Tracer Xeno Tro-790

Link do aukcji: http://allegro.pl/komputer-pc-amd-phenom-ii-550-be-hd-5770-4gb-ram-i6637037319.html

Link to post
Share on other sites

Z ceną pojechałeś.
Ostatnio skupiłem
Core2Quad Q9xxxx

6GB ramu

640GB hdd

GTX 650 ti

Zasilacz markowy FS Grup Delta 

za 450 zł

Może jakiś Jelonek się trafi.


PS

A zasilacz to bomba i Ty bawiłeś się w odblokowanie na tym produkcie zasilaczo podobnym.

Link to post
Share on other sites

Z ceną pojechałeś.

Ostatnio skupiłem

Core2Quad Q9xxxx

6GB ramu

640GB hdd

GTX 650 ti

Zasilacz markowy FS Grup Delta 

za 450 zł

Może jakiś Jelonek się trafi.

PS

A zasilacz to bomba i Ty bawiłeś się w odblokowanie na tym produkcie zasilaczo podobnym.

 

 

pokaż tą aukcję :) bo cena mega dobra :) 

Link to post
Share on other sites

To nie była aukcja klient u mnie kompa składał, i za tyle jego skupiłem, na dalszą od sprzedaż. Chciał 550 zł ale kupiec się rozmyślił i powiedział że od ręki może mi go sprzedać za 450 zł.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Wycena:

 

Procesor: AMD Phenom II 550 BE 2x3.1 ~60-70zł
Płyta główna: Gigabyte GA-MA770-UD3P ~80-90zł
Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 5770 Vapor-X 1024MB GDDR5 ~120zł
Pamięć RAM: 4GB (2x2GB) Elixir DDR3 1600MHz  ~60zł

 

Zasilacz: Logic 500ATX 500W 
Obudowa: Tracer Xeno Tro-790  ~10-20zł

 

Razem z najwyższych cen: 360zł 

Link to post
Share on other sites

Ilovetrance większych głupot nie słyszałem i zawsze mnie zadziwia jak ktoś pisze, trzeba zrobić to i dokupić tamto. Kupujesz kompa za 360zł ,a reszta kasy jaką masz lub nie to wkładasz już we własnym zakresie, sprzedający miałby kupić wszystkie podzespoły i wtedy sprzedać, gdzie tu jest sens?. Podobna sytuacja jest z samochodami, bardzo rzadko sprzedający który chce sprzedać auto będzie ładował w niego kasę i wymieniał części dla nowego klienta przed sprzedażą.

 

Kolejny przykład, samochód niema kamerki i co będziesz zbijał cenę bo sprzedający jej nie zamontował chociaż w ogłoszeniu nic o niej nie było napisane?

 

Komputer realnie jest warty 360zł i to ,że trzeba dokupić dysk ,czy wymienić zasilacz to jest już w twoim zakresie.Zawsze możesz kupić bez zasilacza i zbić grosze z ceny. Fakt faktem ,że komputer nie jest warty tych 500/600zł.

Edytowane przez KrysiolCBR
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...