Skocz do zawartości

TV 50-60 cali, na co zwrócić uwagę?


Recommended Posts

Witam.

 

Szukam TV dla rodziców, a w ogóle nie jestem w temacie. Na razie tylko orientacyjnie, nawet nie wiem jaką kwotę trzeba by wydać, żeby otrzymać coś sensownego. Bo jeśli więcej niż 4k to pewnie na razie nie będzie zmiany.

 

Dotychczas użytkowali Philips 42pfl8404h i generalnie uwielbiają te firme i chcą Philipsa, chociaż baaaardzo ew. inny też wchodzi w rachubę.

*TV miałby być w granicach 50-60 cali, preferowane większe rozmiary i to, żeby był cienki

*ważne podpięcie do internetu, aby można bylo korzystać ze wszystkich aplikacji itp - jutub głównie, internety; ich stary miał ale usługi wyłączyli chyba z 3 lata temu :(

*nie wiem czy istnieje możliwość wyświetlania na ekranie ekranu telefonu? Czy to działa tylko między Samsungami? (Brat ma i przydatne bardzo)

*wszelkie szmery bajery mile widziane, nie wiem jednak jaka kwota potrzebna do 3D? Chyba w takiej się nie zmieści.

*dźwięk mniej ważny, bo jest kino JVC

 

Proszę o jakieś wskazówki na co zwracać uwagę, co jest dziś ważne w telewizorach itp. Rozglądnąłem się na razie i tyle co zauważyłem to to, że nikt nie poleca Philipsów :× z drugiej jednak strony ten rodziców od 7 lat działa bez zarzutów, a Szajsung brata już po paru miesiącach zaczął mieć problemy z nierównym wyświetlaniem czerni, tak więc... liczę na Wasze sugestie.

 

Pozdrawiam

 

Edit: a, najlepiej jakby miał stojak jednopunktowy, bo półka nie należy do najszerszych, a nowej nie kupią.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...