Skocz do zawartości

GTA V Online problem


Recommended Posts

Witam Serdecznie

mam duży problem !

 

 

Nie wiem czy założyłem w odpowiednim dziale dlatego liczę iż szanowna moderatornia nie przyczepi się.

 

 

Wracając do problemu szanowni koledzy i koleżanki , Nie mogę grać w optymalnym trybie gry

 

W gta v fabularnym mam 30-40-50 fps

Wzrasta spada gram bez problemów

 

 

Jak na razie każda gra mi dobrze chodzi

Jedyna gra która mi nie poszła do tej pory to Mafia 3 gdyż nie obsługuje mój procesor SSE 4.1/4.2

który jest wymagany.

 

Bez problemów gram w Follout 4 , Wiedźmina 3,Far Cry Primal (Chociaż  ta gra w wielu miejscach ma spadki to dało się  grać), Hitmana 2016,Zazwyczaj do tej pory nie miałem problemów z grami.

 

 

W GTA Online jest tak że jak jadę po mieście autem to spadki fps są do 25 a czasami niżej

aż w końcu wraca do 30-35

 

 

Najlepiej działają mi wyścigi chociaż czasami też potrafi się gra crashować np jak dużo samochodów w jednym miejscu jest.

 

 

Czy ktoś ma pomysł jak zadziałać?Może coś źle ustawione mam.

Wyłączyłem synchronizację pionową też nic nie dało

 

 

parametry komputera

 

Windows 10

GTX 550 TI 1gb

Procesor intel core 2 quad q6600

6 gb ram

 

 

Liczę że ktoś wyjaśni mi o co chodzi

może coś mam coś nie tak z komputerem powinienem mieć stałe 30 fps bez problemów

GTA 5 Fabularne chodzi bez zarzutu

 

co dziwne Wiedźmin 3 dużo lepiej mi chodził od GTA

pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Rozumiem czyli że w fabularnej mój komputer jest ok, Zaś w online jest za słaby? Troszeczkę dziwne

chociaż te wyścigi to faktycznie komputer musi się napracować ale nie narzekam bo w nich czasami są spadki

 

Tu chodzi bardziej o otwarty świat, Miasto nie powinno mieć jakiś dodatkowych standardów bo wygląda tak samo jak w fabularce mianowicie ta sama grafika.

 

 

Mam ustawienia na minimalnych

czyli średnich

na takich w fabularnym wyciągam standardowo do 60 fps

Ciężka sprawa że w online kiedy wyjdę na miasto fps tak drastycznie spadają do 25

czasami jak gra pochodzi gra podskakuje do 29-35

 

Więc w czym problem?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

U mnie w online coś się pi*****i vsync. Czasem pomaga alt+tab albo wyłączenie i ponowne włączenie vsynca.

Klatki z 60 blokują się do 30, jak raz naprawię to już potem można grać bez problemów. Nie wiem czy masz to samo ale warto spróbować.

Edytowane przez are2k
Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...