Skocz do zawartości

Smartfon DualSim LTE z większą baterią


Recommended Posts

Witam,

chciałbym się Was poradzić w wyborze nowego smartfona​. Jest tak dużo tych modeli, że nie wiem na co się zdecydować.

 

Kryteria:
​Cena - do 1000zł
​Ekran - od 5 do 5,2 cali (im bliżej dolnej granicy tym lepiej)

Łącznosc - LTE
​Dual Sim
Bateria - duża, min 3000 mAh. Smartfon będzie często używany jako mobilny hotspot. Mam nielimitowany internet w abonamencie i chcę używać go jako routera przy pracy na laptopie w domu i w terenie. Zdaje sobie sprawę, że ciągnie to od groma energii, wiec chciałbym, żeby maksymalnie raz dziennie(wieczorem) był ładowany po intensywnym użytkowaniu. Dobrze by było gdyby miał wymienna baterie.

System operacyjny: Android

​Będzie on głownie wykorzystywany do przeglądania Internetu, rozmów, sms i różnych codziennych aplikacji. Raczej nie będę go stosował do grania w gry.

Moje propozycje: Huawei Honor 7​
​Pozdrawiam

Edytowane przez ArturO_o
Link to post
Share on other sites

idzie wyrwać używkę w idealnym stanie na gwarancji na olx za tysiaka.

 

Ja na twoim miejscu nawet kupując nowego bym szukał na olx/allegro, jak dobrze zapolujesz odbierzesz telefon osobiscie i wszystko sprawdzisz a napewno sporo zaoszczędzisz, bo w sklepach ceny są tak zawyżone że głowa boli. A na Olx mase telefonów które są nowe i pochodzą z przedłużeń umów od operatorów, tyle ze już dawno nie widziałem z3 nowej, więc jeśli chcesz pozostaje używka


jest też huawei p8 też były z tego co wiem z hybrydowym dual simem, tyle że tam bateria jest średnia, 2680 mah, cudów ona nie robi ale ponoć użytkownicy nie narzekają na nią więc jeden dzień bez problemu musi ciągnąć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...