Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem jakiegoś laptopa/tableta 2w1. Szczerze powiem jestem zaskoczony POZYTYWNĄ opinią tego typu sprzętu. Wiadomo może nie pogramy na tym w najnowsze tytuły gier ale zachwyca mnie swoją mobilnością, baterią, wygodną pracy na tym urządzeniu.

Oglądałem kilka filmików z recenzją tego produktu na internecie, nigdzie nie słyszałem ani jednego negatywnego słowa jeśli chodzi o prace tego urządzenia. Lepszy tablet kosztuje równie tyle, a nie pozwoli nam korzystać w pełni z pełnej wersji windowsa 8 czy 10 np.

 

Jakie macie opinie na temat tego urządzenia ?

Dlaczego jesteście za,  dlaczego przeciw ?

 

Czy kupie jakiegoś z 4GB ram do kwoty 1500zł , może być używany. Polecicie coś ?

 

Konkretnie chodzi mi o ten model co ma odczepianą klawiaturę a nie możliwość wywijania ekranu 180 stopni

 

Proszę o szczere i dobre propozycje.

 

Dziękuje i pozdrawiam !

Edytowane przez mientosinios
Link to post
Share on other sites

Kiano wprowadził nie dawno model intelect x2 z 4 gb ram w cenie chyba 899 za wersję hd, ja mam x1 z 2 gb i też daje radę, klawiatura jest odpinana i fajnie trzyma, wydajność , ja jestem zadowolony ze swojego do zastosowań jakich go kupiłem, tj youtube, jakiś film, muzyka, gierki z ms store, ale i ze steam herosi i kinds bouty, wersja 4gb powinna wypaść lepiej pod względem wydajności i komfortu pracy.

Link to post
Share on other sites

co Ty gadasz 4 gb za 900 zł ? ;o

Widział ktoś tego Kiano ? Słaba jakoś wykonania czy dobra, jak ocenicie tego tableta/laptopa 2w1?

 

Prosiłbym jakiegoś "informatyka" lub kogoś kto się zna o opinie na temat sprzętów Kiano. Ich parametry wydają się naprawdę dobre , widzi ktoś jakieś ukryte wady ?

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc


*** przydałoby się również żeby tablet miał jakiś dysk ssd 64 gb chociaz

Edytowane przez mientosinios
Link to post
Share on other sites

 2 ramu strasznie boli :/ takie komputery już niczego nie odpalą lepszego, nikt nie ma więcej propozycji ? :(.

 

 

https://saturn.pl/komputery-i-tablety/notebook-2w1-asus-transformer-book-t100ha-fu028t?gclid=CMC72tXw-cwCFeXVcgodv90BFg

 

Co powiecie o tym Asusie ?

 

4 GB

Rodzaj dysku

SSD (Flash)

Dysk SSD

eMMC , 64 GB
 
Są głównie dwie rzeczy na których mi zależało bardzo , 4 ramu oraz dysk ssd. Opłaca się za 1500złotych kupić takie coś czy lepiej czekać aż stanieje ?

Edytowane przez mientosinios
Link to post
Share on other sites

Mi tam w moim kiano x1 Tak mocno nie przeszkadza 2 gb, ale wiadomo 4gb będzie lepiej. Kiano miało promocję gdzie wersja hd x2 była za 899 ( sprawdz ich strone www. i facbooka) ale być może się skończyła. Jakość wykonania jest naprawdę wysoka, porównuje do Asusa T100 to Kiano stawiam wyżej, ale przez to jest cięższe od Asusa.

Ps. Promocja się skończyła :( teraz cena to 1099 zł ale na 4 gb ram i pamięć 64 gb na dane . I tak dobra cena nadal. http://www.x-kom.pl/p/302125-urzadzenie-hybrydowe-2-w-1-kiano-intelect-x2-hd-z8300-4gb-64gb-windows10.html

W asusie żony t100 są tylko jak dla mnie dwie rzeczy lepsze jak w kiano lepsze panel z myszką w klawie i to że w klawiaturze ma ekstra 500 gb na dane, w zeszłym roku za asusa daliśmy 1200 zeta i to była dobra cena za to.

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Akurat ten Asus który jest teraz po 1500, nie ma dysku w klawiaturze. Ma za to trochę lepszy procesor, i obsługę kart do 128 gb. Nie wiem jak porównanie wykonania w tych dwóch przypadkach. A po za tym nie wiem jakie są różnice, dlatego zastanawiam się czy warto dopłacać 400 zł do Asusa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...