Skocz do zawartości

Jaki smartfon do 800-900zł?


Recommended Posts

Witam, poszukuję sprawnego smartfona, którego cena będzie się wahała w okolicach 800-900 zł.
Ostatnio zainteresował mnie Huawei P8 Lite. Czy jest to dobry wybór?

Poszukuję smartfona o parametrach 2GB RAM 8/13 Mpx tył, 5/3 Mpx przód aparat, dobra bateria, ekran min. 5".
Smartfon do gier, oglądania filmów na YouTube i słuchania muzyki.
 

Edytowane przez dr1mzky
Link to post
Share on other sites

Seria Redmi to budżetowe telefony. Ale Mi juz są wysokiej jakości.

Pamiętaj że Xiaomi blokuje obecnie bootloader, aby nie wgrywać różnych narodowych wersji MIUI. Na razie firma  udostępnia kod do odblokowania bootloadera w celu ratowania padniętego systemu, to daje szansę instalacji np MIUIpolska. Zobacz jeszcze telefony LeTV, Miui zainstalujesz bez problemu, a jakość wykonania na znaczne lepszym poziomie.

https://www.youtube.com/watch?v=i0QN4OWq0EE&index=6&list=PLNZ4O4pNfiy3l1udvsl0uwP8UeGrzVtwm

Edytowane przez gramacz
Link to post
Share on other sites

Poszukaj Samsunga S5 Note. Na allegro znajdziesz za 920-950.  P8 Lite ma jedną z najsłabszych baterii. Samsung jest dość wydajny, bateria długo trzyma, jeden z nielicznych, który ma jeszcze wymienną baterię i jest do niego bardzo duże wsparcie na różnych forach. Xaomi, Meizu  i Huaweie to raczej egzotyczne telefony. Często nie wspierane przez producentów i społeczność internetową.

Link to post
Share on other sites

Xiaomi nie jest zły niemniej wolałbym kupić telefon w polskiej dystrybucji... Sprzęty mają to do siebie,że potrafią się psuć tak wiec nie warto jest tak bardzo oszczędzać oraz warto jest jednak kupić sobie telefon w polskim sklepie. I co z tego ,ze jest  to egzotyczna marka skoro telefony są dobrze wykonane.

W Euro obecnie Huawei jest w dobrej cenie:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-czarny.bhtml- poza tym mozna go tam brać na raty. Obecnie mam ich telefon oraz jestem zadowolony. 

Link to post
Share on other sites

Ten model ma jedną z najgorszych baterii na rynku niestety. Jak jesteś zadowolony, to OK, ale możesz dopłacić 100 złoty i mieć S5Neo czyli telefon z wymienną baterią działającą 2x dłużej i większym wsparciem producenta i społeczności internetowej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...