Skocz do zawartości

A4Tech X7 - która najlepszy sensor, czy może dołożyć do czegoś lepszego?


Recommended Posts

Witam! ;)
Obecnie posiadam myszkę A4Tech X748 Extra Fire, która bardzo mi odpowiada, jednak potrzebuję czegoś do nowego kompa i dlatego zastanawiam się czy nie kupić znowu jakiegoś A4Tech X7 czy może dołożyć do czegoś lepszego, stąd pytanie - która z X7 ma najlepszy sensor?
 

§  Budżet:  proszę o propozycje, jeśli warto dokładać to coś do ~200zł, ale mniej = lepiej

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech X748 Extra Fire

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Corsair MM200 Gaming Mouse Mat - Standard Edition

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: najniższej w myszce (nie wiem dokładnie jaka to)

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  ~34 CS:GO/FPS (w innych dużo mniej)

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  CS:GO i inne FPS, gry typu Assassins Creed, Wiedźmin 3 itp.

§  Ile przycisków używasz w myszce:  LPM,PPM, Scroll, boczne oraz bardzo rzadko zmiany DPI

§  Chwyt:  chyba finger lub finger/palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:  16cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  potrzebuję 2 myszki (obecna zostaje)

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):  nie miałem wielu myszek, wiem tylko że moja obecna jest jak dla mnie super (mam ją z 5 lat), używam w niej wszystkich ciężarków, przyciski boczne przydatne pod bind w TS3 albo w CS jak i np przy używaniu przeglądarki, więc są konieczne, wygląd raczej nie ma znaczenia, materiał może być taki sam

 

Czekam na propozycje i pozdrawiam forumowiczów :)

Link to post
Share on other sites

Polecam Gigabyte M6980X. Myszkę napędza GHOSTTM macro engine, który oferuje intuicyjny interfejs pozwalający przełączać się między 7 programowalnymi przyciskami. Czujnik laserowy Avago 9500 zapewnia bardzo precyzyjne ruchy myszy. Wskaźniki LED dla szybkiej regulacji on-the-fly DPI800/1600/5600 3-stopniowy przełącznik DPI.Czułość sprzętu do 5600dpi i wspomagana oprogramowaniem do 6000dpi. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowa gumowana (bardzo trwała mam mysz 2 lata i nic się nie starło) powierzchnia, pozłacana wtyczka usb, kolory podświetlenia czerwony, niebieski i zielony, scroll wheel cztero kierunkowy dlatego specjalnie został tak pochylony by umożliwić łatwość działania i korzystania z niego, teflonowe ślizgacze, według mnie myszce zbędne są ciężarki sama w sobie jest odpowiednio ciężka. Wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów. Pięknie zapakowana w odpowiedni boksik wypełniony pianką. Soft do ściągnięcia ze strony Gigabyte. Za niecałe 150 PLN otrzymujemy kawał solidnego sprzętu. Moim zdaniem warto. Pozdrawiam

Edytowane przez Mike4321
Link to post
Share on other sites

No miała taki 'miększy feeling' względem 3310. Tak ze nieraz przy szybszych ruchach zgubił sie senor lub celownik szedł w ziemie a w 3310 tego nie zauważyłem ;p

3310 ma feeling taki bardziej 'ostry'.

Edytowane przez Amok.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam! ;)

Obecnie posiadam myszkę A4Tech X748 Extra Fire, która bardzo mi odpowiada, jednak potrzebuję czegoś do nowego kompa i dlatego zastanawiam się czy nie kupić znowu jakiegoś A4Tech X7 czy może dołożyć do czegoś lepszego, stąd pytanie - która z X7 ma najlepszy sensor?

 

§  Budżet:  proszę o propozycje, jeśli warto dokładać to coś do ~200zł, ale mniej = lepiej

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech X748 Extra Fire

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Corsair MM200 Gaming Mouse Mat - Standard Edition

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: najniższej w myszce (nie wiem dokładnie jaka to)

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  ~34 CS:GO/FPS (w innych dużo mniej)

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  CS:GO i inne FPS, gry typu Assassins Creed, Wiedźmin 3 itp.

§  Ile przycisków używasz w myszce:  LPM,PPM, Scroll, boczne oraz bardzo rzadko zmiany DPI

§  Chwyt:  chyba finger lub finger/palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:  16cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  potrzebuję 2 myszki (obecna zostaje)

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):  nie miałem wielu myszek, wiem tylko że moja obecna jest jak dla mnie super (mam ją z 5 lat), używam w niej wszystkich ciężarków, przyciski boczne przydatne pod bind w TS3 albo w CS jak i np przy używaniu przeglądarki, więc są konieczne, wygląd raczej nie ma znaczenia, materiał może być taki sam

 

Czekam na propozycje i pozdrawiam forumowiczów :)

Jak jesteś/byłeś z czegoś zadowolony a jest nadal w sprzedaży to kupił bym to samo albo XL-750BK - są tańsze i nadal bdb.

Link to post
Share on other sites

Warto przymierzyć rivala przed zakupem bo nie każdemu dobrze leży w ręce przez swój nie typowy kształt oraz wdlg mnie bezsensu jeat dopłacanie do numerku 300. Kup zwykłego czarnego Rival , to juz jest rival 300 bo ma poprawione gumy. Jeśli na pudełku nie będzie loga Nipu to to jest poprawiona rewizja , ale warto przymierzyć bo ja nie przymierzałem i niestety nie podszedł chociaż myszka jest super przez kształt ja zwróciłem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...