Skocz do zawartości

Klawiatura głównie do gier za ok. 210zł


Recommended Posts

Mój budżet: ok. 210zł.
W jakie gry grasz? Głównie fps m.in BF3, CS:GO.
czy masz masywne dłonie czy nie? Nie.
czy dużo piszesz na klawiaturze? Dość często.
czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak.
czy chcesz podświetlenie? Tak - koniecznie.
czy chcesz makra?  Tak.
czy chcesz dodatkowe klawisze? Multimedialne mogły by być ale nie muszą.
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Może być ale nie musi.
twoje uwagi: Poszukuję klawiatury głównie do gier. Chciałbym żeby klawiatura posiadała podświetlenie i dobre wykonanie. Zastanawiałem się nad 3 modelami:

Gigabyte Force K7-Głównie nie pasuje mi w niej niski skok klawiszy.

Logitech G105-Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. 

Corsair Raptor K40 Performance- Zastanawiam się czy wysoki układ klawiszy nie będzie uciążliwy podczas grania czy pisania.

 

Widziałem, że zalman posiada mechaniczną klawiaturę za ok. 180zł aczkolwiek jestem do niej sceptycznie nastawiony.

 

 

Link to post
Share on other sites

Wszystkie 3 klawiatury, które podałeś są warte uwagi. Wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Przy Force K7 napisałeś, że nie pasi Ci niski skok, a przy Raptorze K40 zastanawiasz się czy wysoki skok to dobry wybór :roll:

Zdecyduj co wolisz, przykładowo mi osobiście bardziej odpowiada wysoki skok, bo praktycznie od 10 lat użytkuję klawiatury z wysokim skokiem, więc trudno o przesiadkę na klawy z niskim skokiem klawisza.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie 3 klawiatury, które podałeś są warte uwagi. Wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Przy Force K7 napisałeś, że nie pasi Ci niski skok, a przy Raptorze K40 zastanawiasz się czy wysoki skok to dobry wybór :roll:

Zdecyduj co wolisz, przykładowo mi osobiście bardziej odpowiada wysoki skok, bo praktycznie od 10 lat użytkuję klawiatury z wysokim skokiem, więc trudno o przesiadkę na klawy z niskim skokiem klawisza.

Z tego co wyczytałem w internecie corsair ma bardzo charakterystyczny skok tzn. ułożenie klawiszy jaki jest bardzo wysokie oraz ich wciskanie wymaga przyłożenia dosyć dużej siły.

Może miał ktoś styczność z wyrobem corsaira i się wypowie?

Edytowane przez AnonimowyGracz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...