Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Planuje kupić smartfona do 500zł. Większej różnicy nowy a używany raczej nie widzę, ale skłaniałbym się ku lepszemu modelowi ale używanemu, na gwarancji ;) Problem jest taki, że nie będzie on dla mnie, a osoba do której powędruje potrzebuje w nim dobrego aparatu. Sam sugerowałbym coś pokroju używanego SGS3, ale nie wiem jakiej jakości robi zdjęcia w porównaniu do innych modeli. Jeśli ktoś posiada telefon w tej cenie z nastawieniem na aparat to chętnie go wysłucham jak i również innych opinii i rad :)

Link to post
Share on other sites

Bierz lumie 640. Sam siedzę na androidzie (LG G2), ale Lumie zamawialem dla taty. Póki co jeat 2 dzień w domu, ale co mogę powiedzieć-aparat raczej całkiem niezły. Wyświetlacz nie najgorszy(można się przyczepić, że niby średnie kąty widzenia, czy też nie zbyt wysoka jasność, ale jakość obrazu i rozdzielczość obrazu raczej na plus). Telefon posiada baterię 2500 mah- czyli całkiem nieźle. Sam system chodzi bardzo płynnie. Mam w domu tablet wydajności S3 LTE . Szczerze? To już niestety zamula. Choć jest coś na androidzie co ma przewage przynajmniej nad tymi słabszymi lumiami. 640 wczytuje strony całkiem szybko, ale gdy coś przybliżasz to po prostu doczytuje i woostrza teksty. U mnie w G2 tego nie ma. Moj kolega mówił, że na moto g od jego taty też coś takiego nie występuje( a moto g ma przecież ten sam procesor co ta lumia). Podejrzewam więc, że to kwestia albo przeglądarki albo windows phona.

Mimo wszystko myślę, że warto. Gdyby Ci telefon nie przypadł do gustu to raczej bez problemu byś się go pozbył(teraz to hodliwy smartphone, jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz nówke za 450-500 zł :) )

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...