Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiem, że już pisałem temat, w którym prosiłem o propozycję zestawu, ale budżet wzrósł o pare stów i proszę o pomoc w dobraniu części. Chodzi mi o samą budę. Komputer do nagrywania gier i samych gier, gimpa i sklejania filmów. MAKSYMALNA cena to 4000zł.

Link to post
Share on other sites
Informacje które powinny znaleźć się w Twoim poście:
Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
Link to post
Share on other sites

Będę wszystko skręcać. Nie mam jeszcze monitora, ale będzie to S24d590pl. Ma rozdzielczość 1920x1080. Nie mam żadnych części, bo nigdy nie posiadałem komputera stacjonarnego. Zależy mi szczególnie na tym, żeby nie zacinal sie podczas nagrywania.

Link to post
Share on other sites

Zastosowanie komputera: gry

Maksymalna kwota: 4000

Potrzebuję: budy

Będę skręcać sprzęt.

Monitor: s24d590pl (1920x1080)

Specjalne wymagania: karta graficzna

Nie posiadałem nigdy komputera stacjonarnego i nie mam żadnych części.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co to jest podkrecanie, ale jeśli ma to poprawić użytkowanie to tak, ale nie może to znacznie wpłynąć na cenę zestawu

Niektóre części można wykorzystać z poprzedniego zestawu np. Dysk twardy i obudowę, ale chciałbym zmienić procesor i kartę graficzną na lepszą oraz ewentualnie dokupić jeszcze jednen chip do karty RAM co zwiększyłoby pamięć z 8gb do 12gb. Tylko jedno pytanie: Czy to jest opłacalne?

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mam żadnych części, bo nigdy nie posiadałem komputera stacjonarnego.

 

 

 

Nie posiadałem nigdy komputera stacjonarnego i nie mam żadnych części.

 

 

 

Niektóre części można wykorzystać z poprzedniego zestawu np. Dysk twardy i obudowę,

 

Jaja sobie robisz ? Idź trolować gdzie indziej.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...