Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar zacząć streamować. Stąd moje pytanie, który procesor będzie dobry do streamowania, jak i do gier ,np. Wiedzmin 3? Mam zamiar streamować głownie CS:GO.

Kolega mnie tutaj namawia na AMD X8 FX-9590 4.7GHz BOX, natomiast z tego co czytałem na forach większoć poleca Intele. Przykładowo Intel Core i5 4690K , lub 4670k.

Budżet to ok. 1100zł

 
Link to post
Share on other sites

Dobry znajomy zakupił niedawno i5 4690k (co prawda jeszcze nie podkręcona) - przy streamowaniu nowych gier typu GTA V troszkę niedomaga (wiadomo ze kilka różnych "technik" streamowania mamy). Jeżeli jest opcja to warto może by było dołożyć do i7 co by HT zrobiło swoje.

Jeżeli nie ma opcji to najlepiej od razu po zakupie zabierz się za podkręcenie i5-tki.

Link to post
Share on other sites

do streamowania taki budżet ? :D do streamowania to chyba i7, i5 to chyba na jakiś niskich ustawieniach bd dawał rade :P

czemu sie udzielasz jak nie wiesz, do streamowania w 720p spoko starczy i5. ale musisz kupić z wersją k i podkręcic przynajmniej do 4.4. co za tym idzie to wydatek 1.6k zł na proc chłodzenie i płyte. Dużo zależy od tego jaką gre streamujesz w ilu fps-ach. Na cs-go spoko wystarczy i5 4440 jako procesor. streama bedziesz miał w 60fps i 720p. Przy okazji zapytam, jaką masz karte ? bo też to jest ważne :)

Link to post
Share on other sites

czemu sie udzielasz jak nie wiesz, do streamowania w 720p spoko starczy i5. ale musisz kupić z wersją k i podkręcic przynajmniej do 4.4. co za tym idzie to wydatek 1.6k zł na proc chłodzenie i płyte. Dużo zależy od tego jaką gre streamujesz w ilu fps-ach. Na cs-go spoko wystarczy i5 4440 jako procesor. streama bedziesz miał w 60fps i 720p. Przy okazji zapytam, jaką masz karte ? bo też to jest ważne :)

znawca :D jednak dużo wiem ;> i dobrze radzę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...