Skocz do zawartości

Najlepsza pasta pod Noctua NH-D15


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wojciechpiwo,

Recommended Posts

 

mx-2 jest jedną z lepszych past kapitalnie się ja nakłada 

 

 

Ja polecam od siebie: AAB COOLING TG3

To w takim razie pytanie.

Czy te pasty będą lepsze od tej dołączonej do tego chłodzenia (Noctua NT-H1) ?

Edytowane przez Niko2000
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

tak 

 

http://chlodzenie.net/wp-content/uploads/2011/12/Test-past-termoprzewodz%C4%85cych-Wydajno%C5%9B%C4%87.jpg

 

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

kolego masz w zestawie bardzo dobrą pastę , z tego co tam kiedyś wyczytałem ona troszkę dłużej się wygrzewa i tempy troszkę spadną , a jak już chcesz czegoś naprawdę dobrego to to Coollavoratory Liquid .

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jedynie fakt jakim cudem w tym teście mx-2 oferuje taką samą wydajność jak IC Diamond :<

 

Bo to jest tylko bełkot marketingowy z tymi diamentami i innymi cudami w pastach, tyle co się dało wycisnąć z pasty już osiągnięto i więcej się nie da, różnice pomiędzy poszczególnymi pastami są znikome. Taka mx-2 jest właśnie jedną z najlepszych jakich używałem, w dodatku jest stosunkowo niedroga.

 

A babranie się z collabolatory liquid to już indywidualna kwestia czy warto, zniszczenie powierzchni procesora i utrata gwarancji dla znikomej różnicy w wydajności.

Link to post
Share on other sites

Różnica wcale taka znikoma nie jest między clu/clp a mx-2, tylko teraz pytanie: jaki procesor będzie pod chłodzeniem. Jeśli haswelle z glutem to nie ważne co się weźmie, nigdy nie będzie idealnie bez zmiany seryjnego gluta. Kolejna sprawa to wątpię żeby autor starał się pobijać rekordy oc (na ac się tego raczej nie robi ;) ) także stopień w jedną czy drugą stronę nie będzie robił różnicy i użycie pasty dołączonej do noctuy będzie najrozsądniejszym wyjściem

Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić Gelid GC Xtreme, na MX2 ostatnio się przejechałem, po 3 miesiącach użytkowania zrobiła się jak plastelina zwijałem ją jak naleśnik z ihs'u.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

właśnie koledzy , troszkę zacząłem czytać o pastach i faktycznie ten gelid kosi wszystkie inne łącznie z metalami...,tylko gdzieś wyczytałem jak koleś się żalił że mu się ,,stara,, trafiła... , na opakowaniu jest może data produkcji??

Link to post
Share on other sites

@2up, pokaż mi testy gdzie gelid kosi CLU/CLP. U mnie MX2 vs gelid to ~1o, przy czym gelid ciężej się nakłada, gdyby nie to że  EK dodaję gelida do swoich bloków to nawet bym go nie używał, bo ekonomicznie jest nieopłacalny

Link to post
Share on other sites

@2up, pokaż mi testy gdzie gelid kosi CLU/CLP. U mnie MX2 vs gelid to ~1o, przy czym gelid ciężej się nakłada, gdyby nie to że  EK dodaję gelida do swoich bloków to nawet bym go nie używał, bo ekonomicznie jest nieopłacalny

proszę bardzo...http://overclock.pl/articles/show/id/461,test-62-past-termoprzewodzacych-co-warto-kupic-a-czego-sie-wystrzegac

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...