Skocz do zawartości

Komfortowa gra - ile fps?


Recommended Posts

Witam, według tego wykresu na karcie R9 290X miałbym ok. 44 fps w GTA V w rozdzielczości 2560x1440, komfortowo grałoby się? 

Jakiego wykresu?

 

Jeżeli tego:http://pclab.pl/art57777-18.htmlto wystarczy że zejdziesz z ustawieniami na High i powinieneś mieć 55+ FPS , a 44 moim zdaniem to nie jest komfortowa gra (Takie mam odczucie)

Edytowane przez Buber2000
Link to post
Share on other sites

FHD będą wyższe ustawienia, a przy takich sprzętach celuje się w 60FPSów. Mi na R2 290 (bez X) ze wszystkim na maxa nie licząc tych kilku opcji z 2 listy (nie pamiętam jak to tam się nazywało) i tylko msaa na x2 śmiga w 50-60 klatkach  :D

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Szczerze? do 4k ładnie da w d**** komputerkowi, fakt faktem będzie żyleta ale ja osobiście został bym przy Full HD ale to jest moje zdania i na pewno za kilka min ktoś powie, że woli 4k. Na 4k to na ultra juz sobie nie pograsz.... a Full HD przy takiej wielkości wcale źle nie wygląda, możesz za to szukać taki monitorek który wspiera  AMD FreeSync.

 

"Maksymalna rozdzielczość (bez przeplotu): 3840 x 2160 pikseli (4K Ultra HD) na 30 Hz

 

30Hz mnie aż przestraszyło! No way! Musi być co najmniej standartowe 60, a przy takim budżecie może być i 144Hz

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...