Skocz do zawartości

Słuchawki pod Smartfona Nauszne, Dookołouszne max 350 pln


Recommended Posts

Na wstępie wszelakie komentarze typu Srazer, albo płacisz za obrazek będą reportowane.

Wszystkie słuchawki których używałem są w sygnie. 

Najlepszy zakup Razer Electra wytrzymały 3 lata :P (jest to moja 2 para bo pierwsza sprezentowalem bratu ;)  Słuchawki boskie mocny bass, kabel wyciągany więc tradycyjna metoda rozwalania słuchawek przy wtykach tak jak w Sennhaiserach im nie grozi :P. No ale stało się 3 lata i kilka miesięcy różne warunki atmosferyczne doprowadziły do tego że słuchawki mają popękane nauszniki. 

Taka tam historia na wstęp :P W święta chciałem kupić Nową parę Electr ale wydatki za duże i plan spalił na panewce, a gdy teraz człowiek ma troszkę złota to dowiaduje się ze słuchawek już nie ma w dystrybucji -,-

 

Szukam słuchawek do muzyki, grania i rozmowy na ts, Skype itp. Więc mikro wskazane.

 

Mają być wygodne (jak electry 8h + na łbie i żadnego zmęczenia :P), tłumić otoczenie, mocny bass, b. Wysokiej jakości wykończenie, kabel odpinany lub z oplotem.

 

I najważniejsze możliwość podłączenia pod smartfon HTC gdyż mam obecnie kilka telefonów (obecnie jestem bez kompa więc telefon only ;)

 

Moja propozycja Razer Tiamat 2.2 spełnia wszystkie wymagania, ale chciałbym też rozejrzeć się za czymś nowym, a nóż może coś fajnego się trafi 

 

Btw. Słuchawki Chciałbym żeby jakoś wyglądały a nie tak jak te które wygląd mają ala Carrefour poleca -,- tandetny plastik i jakieś obrotowe nauszniki https://www.mall.pl/sluchawki-nauszne/akg-k540?gclid=Cj0KEQjw_9OoBRChj9vMo5CHrdUBEiQAJ6YRPXWBHqjc20xUFl6ANlP431XFNtWUEqXS72veKMp88r4aAlJf8P8HAQ

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nikt, na tym forum nigdy nie poleci takiego szrotu słuchawkowego jak Razer, SS, Roccat itp. Skoro wiesz najlepiej to po co zakładasz temat? Jeszcze straszysz raportami? Nie tędy droga.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...