Skocz do zawartości

Nie moge sciagac z zewnętrznych linków/strony z filmikami nie działają


Recommended Posts

Ten problem obejmuje tylko mój komputer, na drugim kompie wszystko okej.

Windows 8.1
Jakiś miesiąc temu zrobiłem format, wszystko było spoko działało, od jakiś 2 tygodni nie mogę ściągać wygenerowanych linków(po prostu mam ciągle "[kółeczko] ŁĄCZENIE...").
Ten sam objaw objawia się na niektórych stronach z filmikami(youtube działa bez zarzutu).

CZASAMI te inne strony z filmikami działają(czekam kilka minut) i filmik się odpala, zawsze jest już wtedy CAŁY jakby "Ściągnięty".
Czasami lecz naprawdę rzadko zewnętrzne linki(te wygenerowane) również działają.

 

"Czasami udaje się ściągnąć film z linku zewnętrznego(waży np. 700mb), mam ten pasek ładowania(kręcące się "kółko" oraz napis "ładowanie".  I po jakimś czasie 4-5 min(tyle ile powinien ściągać się normalnie film przy moim internecie, pojawia mi się to okienko - możliwość otwarcia/zapisania na dysku ściągniętego programu. Gdy zapisze to mam pobrany film w 2-3 sekundy(gdzie normalnie to zajmuje 4-5min). Niestety rzadko mam taką możliwość, że pojawia się to okienko do zapisu."


Zmiana przeglądarki nie pomaga
Uninstall antywirusa nie pomaga
Zmiana DNS nie pomaga
Dzwonienie do UPC nie pomaga
Reset routera nie pomaga

programem przeskanowanie Malwarebytes Anti-Malware nie pomaga

uzycie programu FRST jak i logi sprawdzone(na innym forum) + fix do nich nie pomaga

 

Nie wiem czy to z tym problemem związane ale coś podobnego już 2 razy się pojawiło więc wklejam:

 

JAk chcialem wejść na forum.benchmark.pl to:
"The connection to 'forum.benchmark.pl' failed.
Error: TimedOut (0x274c).
System.Net.Sockets.SocketException A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond 195.138.211.170:80"

 

A jak ściągnąć z linku zewnętrznęgo to:

""DNS Lookup for "z.nation.s01e05.plsubbed.hdtv.xvid-rafal77.avihttp" failed. System.Net.Sockets.SocketException No such host is known"

Edytowane przez diabelek33
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...