Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuje klawiatury mechaniczne do gier jak i pisania przełączniki mx red, brown albo blue.

W cenie do 300 zł. Zastanawiałem się nad qpadem mk 50, ale krótki lewy shift mnie odrzuca.

Jest coś godnego polecenia w tej cenie czy jednak lepiej odpuścić mechaniki i kupić coś membranowego i tańszego zarazem?

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to można kupić Tesoro Durandal do 300 zł, ale nigdy nie miałem do czynienia z tą klawiaturą. Poza tym może udałoby się kupić CM Storm Quickfire XT, a z tego co wiem, ludzie chętnie polecają te klawiaturki:) Polecam wypróbowanie klawiszy w miarę możliwości przed zakupem, to wtedy będziesz wiedział, czy się opłaca przesiadka z membranowej.

Edytowane przez Regenerate
Link to post
Share on other sites

osobiście mam teraz zalmana k500, który sie sypie;/ a o membranowej wspomniałem bo są tańsze i widziałem ze k7 od gigabyte jest polecany, ale z tego co wiem jego zywotność to 5mln kliknięć i koszt 150 a mechaniki maja 10razy wiecej

Link to post
Share on other sites

no ten zalman, to najtańszy mechanik na jakichś chińskich przełącznikach, a tamte które podałem są na cherry mx. W mechanikach nie tylko znacznie większa żywotność jest argumentem za, ale także komfort użytkowania i to on jest chyba decydujący.

Link to post
Share on other sites

CM STORM QUICKFIRE XT na cherry mx blue, mieści się w budżecie i jest bardzo fajnym mechanikiem. Miałem do czynienia z Qpadem Mk-50, kumpel narzekał na wejście PS2 bo te "druciki" w środku się bardzo łatw wyginają i potem cieżko włożyć spowrotem jak coś. I wg. mnie cherry mx red odpadają bo mają za mały ciężar nacisku i w czasie pisania/grania łatwo cisnąć niepożądany przycisk.

Link to post
Share on other sites

 

 

z Qpadem Mk-50, kumpel narzekał na wejście PS2 bo te "druciki" w środku się bardzo łatw wyginają i potem cieżko włożyć spowrotem jak coś

 

 

Czyli wtyczka PS2 jest wadliwa?  I to tylko odnosi się co do MK 50 czy całej serii MK?

Przyznam szczerze że dziwna rzecz, bo w tych czasach wtyczki pod PS2 to bardzo tani element, I producenci sprzętu mają dostęp do tego samego zbioru wtyczek co każdy.A co do samych wygięć to  kiedyś też się wyginały ale w momencie gdy były na siłę podłączane albo ktoś nie trafił właściwie w port.. Zakładam że był to problem jednostkowy :)  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...