Skocz do zawartości

Zenfone 5, G2, G3 700-1300zł


Recommended Posts

  • mój budżet : 700-1300

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : używany z gwarancją producenta z max miesiąca(nowy) lub sklep jak sferis etc

nówka czy używka : j.w

preferowany rozmiar wyświetlacza : 5cali +

preferowany system mobilny : android

do czego będę używać urządzenia : internet, dzwonienie, odtwarzacz muzyki do auta

moje najważniejsze wymagania : pamięć 8gb+, dobrej jakości ekran, dobrze łapiący zasięg

  1. I tak, aktualnie mam LG L9, który nawet daje radę, ale przy chromie jednak już rady dać nie chce.

Telefon ładuje praktycznie zawsze wieczorem, więc w sumie jedynym ważniejszym wymaganiem od tej strony

i co mnie martwi w Asusie - czas pracy baterii, czy wytrzymuje chociaż jeden dzień? 

Przedział cenowy jest duży, bo nie wiem, czy warto mi dopłacać taką kwote do G3. Ekran rewelacja, itd itd, ale wykorzystam chyba z 40% potencjału telefonu bo w gry żadne nie gram. 

Proszę o jakąś rade, jestem otwarty na propozycje. :)

Edytowane przez Aximus
Link to post
Share on other sites

Z tym, ze tak: 

Asus nówka 800zł

LG G2 - używany(nowy) z gwarancja producenta prawie brak na śląsku, a nowy 1250zł.

LG G3 - używany(nowy) 1300 może się uda.

 

Chyba, że są inne propozycje w tych cenach, coś pomiędzy asusem, a G2 o których nie wiem? Martwi mnie bateria w Asusie, i czy będzie wystarczająco wydajny? O Wydajność w G2/G3 się nie martwie akurat.

Link to post
Share on other sites

Wypas ogólnie, funkcja pilota działa z każdym urządzeniem stb/tv, na jakość zdjęć nie ma co narzekać, ekran wielki z super jakością, automatyczne dostosowywanie ciemności działa rewelacyjnie. Lampa błyskowa jako latarka faktycznie daje rade. Ogólnie telefon godny polecenia. A bateria trzyma baaardzo długo. Pisanie smsów, co jakiś czas sprawdzenie maili, facebook, pare zdjęć i działanie na wifi - od 11 do 24:00 ze 100% na 80% spadło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...