Skocz do zawartości

DualSIM do 500zł, Lumia?


Recommended Posts

Potrzeba mi telefonu DualSIM do 500zł. Myślę nad Lumią 535. Telefon warty 500zł?

 

Wymagania to Gorilla  Glass, w miarę dobry aparat, DUALSIM a system mnie nie interesuje, chociaż Windows Phone to priorytet, gdyż ponoć się nie zawiesza.

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Do 500 zł nic lepszego niż Lumia 535 nie kupisz - przy czym L535 nie jest bardzo kompromisowym telefonem. Zagraniczni i krajowi recenzenci porównują ją do droższych o 200 zł telefonów.

 

Na dodatek Masz Dual SIM - a zwykle tanie telefony z Dual Sim są słabe - Lumia 535 jest jednym z niewielu wyjątkow.

 

Masz dwa dobre aparaty, bardzo przyzwoity ekran z Gorilla Glass 3, dobre wykonanie, całość to bardzo udany telefon jak za 500 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aparat potrzebuję jedynie do zdjęcia notatek, bądź jakiegoś układu, tak abym bezproblemowo mógł to przerysować na telefon komputer. Raczej Lumia nie będzie miała z tym problemów.

 

@@Ravir, w Dual Sim można jednej karty używać do rozmów telefonicznych, smsów, a z drugiej korzystać z usług internetowych? 

Edytowane przez QuYoshi
Link to post
Share on other sites

Posiadam Lumie 535 i mogę śmiało napisać - bierz. Nie będziesz żałować. Co prawda mam ją od tygodnia. Ale już wiem, że nie będę żałować tego, że ją kupiłam. Dual sim to dobra rzecz. Za tą cenę lepszego smartfona nie dorwiesz. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po prostu stwierdziłem, że nie potrzebuję aż tak dobrego telefonu jakim jest G2. Nie gram w żadną grę, nie używam wymagających aplikacji. Potrzebuję dualsim, bo rozpoczynam działać na dwóch kartach.

 

Racja, oczywiście, że chcę kupić Lumia 535. ;)

 

Niedługo premiery GTA V i Wiedzmina 3. Wypadałoby lepszą kartę graficzną zamontować. :P

Edytowane przez QuYoshi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...