Skocz do zawartości

Motka moto E vs. LG L9


Recommended Posts

Witam, stoję przed wyborem, bo mam okazje kupić oba telefony w cenie ok. 300zł. Moto E - nowa, LG - używka rok gw, tylko co lepsze moto E czy el-9? :) Mi się wydaje, że lg, lecz chcę się sugerować jeszcze kimś.

Edytowane przez exunn
Link to post
Share on other sites

Outlaw666 - Ci napisał :)  - w x-kom.pl mają Lumię 535 DUAL SIM za 499 zł :) :) Od ręki w 4 kolorach.

 

Jest szybsza, płynniejsza, ma bardzo dobry tylny aparat, i wg GSM Arena pracuje dłużej niz LG L9.

 

Moasz też świetnie działający Dual SIM :)

Link to post
Share on other sites

Outlaw666 - Ci napisał :)  - w x-kom.pl mają Lumię 535 DUAL SIM za 499 zł :) :) Od ręki w 4 kolorach.

 

Jest szybsza, płynniejsza, ma bardzo dobry tylny aparat, i wg GSM Arena pracuje dłużej niz LG L9.

 

Moasz też świetnie działający Dual SIM :)

Ale coś niestety z dotykiem jest nie tak  :/ Podobno mają to naprawić w aktualizacji 27 grudnia. Sam ją miałem kupować ale na razie poczekam na jakieś recenzje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale coś niestety z dotykiem jest nie tak :/ Podobno mają to naprawić w aktualizacji 27 grudnia.


Problem z softem. Aktualizacja 27 grudnia, wysyłka tych Lumii z X-kom jest od 23grudnia ze sklepu albo 24 grudnia z allegro, wiec tak czy siak telefon będzie u kupującego już po 27.12 :) No chyba, że ktoś zamierza odebrać go osobiście, to przez 4 dni będzie miał telefon z problemami.
Link to post
Share on other sites

 

Problem z softem. Aktualizacja 27 grudnia, wysyłka tych Lumii z X-kom jest od 23grudnia ze sklepu albo 24 grudnia z allegro, wiec tak czy siak telefon będzie u kupującego już po 27.12 :) No chyba, że ktoś zamierza odebrać go osobiście, to przez 4 dni będzie miał telefon z problemami.

Mam pytanie totalnie nie do tematu. One się automatycznie zaktualizują czy jak? Nigdy nie miałem WP.

Link to post
Share on other sites

Exunn - to POCZEKAJ - w Styczniu Operatorzy zaczną mieć Lumię 535 w ofercie - i pojawią się na olx.pl oraz allegro oferty nowych telefonów od osób, które popdisaly umowy. Cena powinna wynosić 400 zł. Bedziesz mial nowy, na gwarancji telefon z pewnego źródła. Szybki płynny, z długim wsparciem.

A może te brakujące 99 zł uda ci się doskładać :) - szkoda kupowć już gorszy sprzęt, jak za miesiąc możesz mieć coś znacznie lepszego.

 

Zlepek - Masz w Ustawieniach Aktualizacje, naciskasz i system sprawdza czy są nowe, nastepnie sie pyta czy je zainstalować. Po instalacji najlepiej zrobić restart i po zawodach    :)

 

To sam "goły" system - aplikacje się same aktualizują - jak pozwala na to ustawienie transmisji. Możesz na przykład aktualizować tylko po WiFi - ja np. mam ogromny ponad 160 GB pakiet więc "jadę" po LTE  :) . Prościej się nie da.   :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

nie moge czekac - potrzebuje telefon do pracy i musze cos poszukac przez przerwe swiateczna. Moze lepszym wyborem bedzie jednak ta Lumia 520 nowe po 300zl, ale jesli ktos ma niech sie wypowie jak z kolorami bo szlyszalem ze strasznie plowe i blade...

Link to post
Share on other sites

Wyświetlacz w Lumi 520 jest całkiem niezły, jak na telefon w cenie poniżej 500 zł. Nie dorównuje L535 - ale tragedii nie ma :)

 

Po prostu od telefonu za 300 - 400 zł nie można oczekiwać wiele. Sporo znajomych ma L520 i nie narzekają.

 

Z tym strasznie to trochę przesada - ogólnie L520 ma całkiem średni ekran w tym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...