Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam problem z wolnym przesyłaniem plików na youtube (prędkość w granicy 50 - 150 kB/s) chociaż mam internet 2MB/s , filmy z yt również chodzą w 1080p ale jednak słabo się wysyła.

 

Na różnych forach podpowiadali żeby zmniejszyć rozmiar pliku ale mi chodzi o prędkość przesyłania a nie jak skrócić czas kosztem jakości.

Link to post
Share on other sites

Sprawdz ba umowie jak masz spisana predkosc wysylania niestety pretkosc internety nie pokrywa sie z predkoscia wysylania maly plik mozesz wyszlac szybciej ale przy wiekszym idzie tak jak masz w umowie

 

Napisałem już że jak wysyłam niektóre pliki na inne serwery to nawet prędkość dochodzi do  1-2MB więc to nie przez to , a co do wielkości pliku co za różnica? W umowie nic na ten temat nie pisze.

 

Pokaż wynik speedtesta, np. z speedtest.net

 

Takim testom nie wierzę ale masz http://wgrajo.pl/?v=beztytimi.png

Edytowane przez synaptyk
Link to post
Share on other sites

Na speedtescie widać prędkość wysyłu 1Mbit (128KB/s), to 16 razy mniej niż te 2MB na sekundę, o których pisałeś. Stąd dłuższy czas wysyłania pliku.

2MB na sekundę to 16Mb/s, wysyłanie zawsze odbywa się z prędkością nie większą niż pobieranie, dlatego myślę że pomyliłeś po prostu jednostki i/lub poprzednie prędkości uploadu były zawyżone lub parametry łączą zmieniły się 16 krotnie (mało prawdopodobne).

Edytowane przez Longhorn
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba nie zrozumiałeś mnie  , WIDZĘ na NetWorxie że moje prędkości to ok 2MB/s . Jestem w technikum informatycznym więc nie jestem w tych sprawach całkiem ciemny. Fajnie że na speedteście mam takie prędkości ale w realu są większe.Dzisiaj pobierałem demo Fifa 15 i średnia prędkość godzinna pobierania to 1,6 MB/s   http://wgrajo.pl/?v=sss.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...