Skocz do zawartości

Wentylatory Thermalright


Recommended Posts

Witajcie,

 

Czy wentylator Thermalright TY-143 (ten dołączany do Silver Arrow Extreme)

skręcony do odpowiednio niskich obrotów ma tę samą wydajność / kulturę pracy co pozostałe produkty tej firmy jak TY-140, TY-141, TY-147 (które różnią się między sobą tylko kolorem) ?

 

Zastanawiam się czy jedyna różnica między tymi wentylatorami to faktycznie tylko i wyłącznie maksymalny RPM.

Edytowane przez Jacgues
Link to post
Share on other sites

Też to zauważyłem po publikacji mojego posta. Ma też inną wagę.

Czy orientujesz się może jak ten inny kształt i łożysko wpływa na jego pracę?

Z tego, co udało mi się wyczytać, TY-147 jest prawdopodobnie najcichszy z nich.

 

Natomiast z samej specyfikacji i pomocy technicznej Thermalright dowieziałem się, że TY-143 (czerwony extreme)

Przy tej samej prędkości obrotów pracuje głośniej i jest zaprojektowany z myślą o pracy na wysokich obrotach.

Link to post
Share on other sites

Też to zauważyłem po publikacji mojego posta. Ma też inną wagę.

Czy orientujesz się może jak ten inny kształt i łożysko wpływa na jego pracę?

Z tego, co udało mi się wyczytać, TY-147 jest prawdopodobnie najcichszy z nich.

 

Natomiast z samej specyfikacji i pomocy technicznej Thermalright dowieziałem się, że TY-143 (czerwony extreme)

Przy tej samej prędkości obrotów pracuje głośniej i jest zaprojektowany z myślą o pracy na wysokich obrotach.

Mam TY-141 i TY 147, jeżeli jest różnica to minimalna, na ucho nie rozróżniam który jest głośniejszy. Wydajność też na podobnym poziomie. Na temat TY-143 nic nie mogę powiedzieć, bo nie miałem z nim do czynienia. We wczesniejszym TY-140 łożysko jakby było minimalnie głośniejsze niż te w TY-141 a teoretycznie powinno być odwrotnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...