Skocz do zawartości

Jaki zamiennik integry ALC898


Recommended Posts

Mam płyte główną ASRock Z77 Extreme6 ze zintegrowana kartą dźwiekową HD Audio Realtek ALC898 7.1. Posiadma głośniki Logitech Z-2300 i ostatnio kupiłem słuchawki SMS audio sync by 50'c wersja bezprzewodowa.

Z płyty głównej mam wyprowadzenie na słuchawki na gniazda jack mieszczące sie na obudowe ale keidy wpinam słuchawki to słychać szum jak wepne sie bezposrednio do wyjścia na płycie to jest trochę ciszej ale nadal słychać szum. Jak podpinam je do mojego HTC to nie mam tego efektu więc domniemuje iż winą za szum odpowiedzialna jest karta dźwiękowa.

Dlatego postanowiłem kupić kartę dźwiękową aby pozbyć się niepożądanych szumów.

Byłoby dobrze aby nowa karta miała albo możliwość podpięcia do niej gniazd z obudowy albo sama posiadąła modłuł z gniazdami który można umieścić na przednim panelu.

Myślałem o takich kartach:

Asus Xonar Essence STX, Asus Xonar Phoebius Solo lub Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE.

 

Odnośnie karty Asus Xonar D2X czytałem, że nie ma możliwości wyprowadznia gniazd słuchawkowych na przeni panel jak i podpięcia do niej gniazd mieszczących się na obudowie.

 

Prosze o wasze sugestie i propozycje, moge rozwazyć też Creative ale jakoś spotkałem sie z opiniami że Asus jest lepszy jeżeli idzie o dany przediał cenowy.

Karta dźwiękowa używana jest do gier, filmów i muzyki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...