Skocz do zawartości

Wydajność i5 2500 a i5 4690k


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez KrzysztofRoman,

Recommended Posts

brakuje ci mocy czy cóś innego .

Raczej w tej chwili niezbyt dobry pomysł ,to nie tylko wymiana proca ale płyta też i pewnie chłodzenie . A nowe proce Intela tuż tuż         ( Broadwell wprowadzi14 nm proces produkcyjny i nowe rozwiązania, wzrost wydajności i zmniejszenie poboru mocy),więc może lepiej się wstrzymać parę miesięcy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli Ci to pomoże to ja miałem 2500K dobrze się kręcącego (4,7 trzymałem na co dzień na maxa szedł na 4,9) i z konieczności musiałem  wymienić na 4670k (padło mobo 2 tygodnie po gwarancji). Różnica między 4670k @ 4,4 a 2500k @ 4,7 praktycznie żadna, a na pewno nie współmierna do poniesionych kosztów. Różnicę czuję tylko w 2 misji w Crysis 3 (welcome to the jungle) i w smarkach.

 

Obie platformy pracowały z 780TI z sygnaturki. Karta też po oc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jeżeli Ci to pomoże to ja miałem 2500K dobrze się kręcącego (4,7 trzymałem na co dzień na maxa szedł na 4,9) i z konieczności musiałem  wymienić na 4670k (padło mobo 2 tygodnie po gwarancji). Różnica między 4670k @ 4,4 a 2500k @ 4,7 praktycznie żadna, a na pewno nie współmierna do poniesionych kosztów. Różnicę czuję tylko w 2 misji w Crysis 3 (welcome to the jungle) i w smarkach.

 

Obie platformy pracowały z 780TI z sygnaturki. Karta też po oc.

tak ale miales podkreconego

ja mam na stocku i nie moge podkrecac (NIE WMAWIAJCIE MI ZE MOGE, BO PODKRECIC MOGE TYLKO W BIOSIE CZY INNYM G... I TO MI PRAWIE NIC NIE DA)

więc różnica chyba będzie spora.. nie wiem, poki co poczekam jak fpsy w grach mnei nie beda zadowalac to wymienie tego procka i5 2500 na jakis nowszy

 

dzieki za pomoc temat do zamkneikcia osobom ktore pomogly daje plusiki a hejterow je***

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...