Skocz do zawartości

Proszę o ocenę zestawu


Recommended Posts

 

Zastosowanie komputera : gry , filmy

Maksymalna kwota : -

Których części potrzebuję : -

Czy będę podkręcać sprzęt? : Da się coś na takim?

Rozdzielczość mojego monitora i model

Asus MX239H

Specjalne wymagania : -

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -

Własna propozycja zestawu : 

Inne : Czy zasilacz, który podałem będzie się dobrze sprawował przy dość dłuższym korzystaniu z komputera? Czy monitor będzie wyświetlał maksymalną rozdzielczość podanej karty graficznej?

 

Proszę o ocenę zestawu i odpowiedź na pytania. Sorry za brak linków przy ..

 

Link to post
Share on other sites

Zestaw calkiem ok, tylko moim zdaniem lepiej obecnie dozyc do GPU czy Mobo, obudowy albo zasilacza niz pchac 4gb RAM :-) kosc zawsze dodatkowo wepniesz wymiana ww. Czesci to juz ciezsza sprawa :-) pomysl o tym. Jaka rozdzielczosc.monitora? Bo jestem an telefonie....

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z)

Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/

Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular

GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Black

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Liteon iHAS122 SATA (black)

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Microsoft Windows 8.1 OEM 64bit PL

Sapphire Radeon R9 290 TRI-X 4GB DDR5 512bit (957 /5000)

 

3348 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Do 4000 zł dorzucasz swój monitor. Masz tutaj obudowę w wersji Z3 Plus z 4 wentylatorami w zestawie, z czego jeden ma niebieskie podświetlenie LED. Zasilacz oparty o przetwornicę DC-DC z modularnym okablowaniem oraz certyfikatem 80+ Brozne. Schodząc póki co na 4 GB DDR3 możesz spokojnie wkładać R9 290 od Sapphire z bardzo dobrym chłodzeniem. Wydajność tej GPU to już półka wyżej niż GTX 760. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Proszę o ocenę zestawu i odpowiedź na pytania. Sorry za brak linków przy ..

 

Widzisz, napiszesz tak jak należy i pomoc uzyskasz w kilka chwil ... poprawiłeś się ale szkoda że założyłeś nowy temat, dopiero teraz zauważyłem. Widzę więc, że regulaminu nadal nie czytałeś ... a prosiłem  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój ostateczny zestaw to to ten który podałem na początku gdyż zapomniałem o tych glosnikach ;/
A teraz tak, dostał bym od Was jakąś propozycję głośników nie drogich a dobrych?
To wyjdzie mi tak 4 tyś. +/-
Ostatni raz już pytam, pyknie?
I czy ten kod na darmowe złożenie i wysyłkę bym dostał z tym ze w grudniu gdzieś bym namawiał i czy przy tym również system jest instalowany?
Jak to dokładnie jest? ;x

ref

Edytowane przez Ardirema
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...