Skocz do zawartości

gtx 780 vs 980


Recommended Posts

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Kolega pisał że 2x780 > 980 | 980 > 780, ale 780 starczy do nowych gier jeszcze.

Dobrze , że ty umiesz czytać ,  tak jak mi kolega na prv napisał przejscie z 780 na 980 jest nieopłacalne (1500zł różnicy) wole dokupić 780 i 500 zł w suchym  nie wspomnę już o wydajności .780 już nie starcza do son of rome , ale może do końca roku starczy na inne .

Link to post
Share on other sites

@Autor
Zmień stosunek, bo osoby, które tutaj pisały chcą Ci pomóc. A Ty zachowujesz się, jakbyś im robił przysługę i mogą (ale tyyyylko jak będą grzeczni) się wypowiedzieć. Jak wszystko wiesz, to po co zakładasz temat?

A z tym czytaniem, to akurat prawda. W pierwszej odpowiedzi miałeś wyraźnie napisane co i jak - ale przekręciłeś. Ostatnia wypowiedź pl_sbx również została przez Ciebie przekręcona. Oj Panie...

Edytowane przez Karol1701
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens robienia SLI pod 1080p i 60 Hz, ale to już twoja decyzja. Chyba, że nie masz co zrobić z pieniędzmi.  ;) Weź tylko pod uwagę, czy twój obecny zasilacz uciągnie dwie karty i czy płyta główna obsługuje SLI.

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

witam, jeśli chodzi o SLI to jest to dosyć fajna sprawa, ale problem leży w tym że niektóre gry już na poziomie programowania, muszą zostać w jakiś sposob pod SLI zrobione, jeśli nie są kompatybilne to SLI nic nie da, mialem SLI i z mojego doświadczenia, cała ta zabawa nie jest tego wart...

 

...chyba że się cały czas się będzie grało w jedną grę, np. w Battlefield4, jak ktoś posiada monitor 120hz z eliminacją rozmycia(aka LightBoost) to wtedy takie rozwiązanie jest jak na miejscu....bo taki tryb ala lightboost najlepiej działa przy 120fps/120hz, wtedy oczy się nie męczą...

 

a i nie wiem czemu graczę piszą że np do full hd wystarczy np karta xxx....

 

wiadomo ze to wszystko zalezy od danej gry, czym wiecej wodotrysków tym gorzej dla karty. ciekawe co gracze bedą mówic jak wyjdzie np nowy Batman na UE 4.0 albo wiedzmin 3...sądze ze nawet dotychczasowe topowe karty w full hd bedą mialy problem uzyskac 60fps :P a co tu potem mowic jeszcze o wyższej rozdzielczosci :) chyba ze komuś nie przeszkadza 30fps :)

Link to post
Share on other sites

Dla tego pytanie było ;] czy się opłaca . Nie chodzi tu o pieniądze bo nikt nie chce wydawać w błoto czy tez na 5% więcej wydajności nawet gdyby miał miliony bo to nie ma sensu tak jak powiedziałeś . 

 

Czyli ten monitor jedynie pod 60 klatek i najlepiej singla ? Czyli mam rozumieć , że lepiej poczekać na jeszcze lepsze karty i wtedy wymienić ?

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od budżetu i opłacalności. Jeśli kogoś stać, żeby złożyć SLI, które będzie generowało powiedzmy 100 fps i grać na 60 Hz przy 1080p, to czemu nie. ;)

 

czyli tak jak pisałem wyżej, SLI to tylko pod 120fps/120hz/144hz LightBoost klon, m.in Benq Blur Reduction, ale nie oszukujmy sie, Nvidia z profilami pod SLI to strasznie ostatnio się ociąga :P niektóre gry do tej pory nie mają SLI :P

 

 

do autora: SLI to sobie daruj...

 

... gtx 980 w  grach przegania zdeczka 780ti, ale o 980 mysl tak jakbys mial zrobic upgrade do 780ti, to jest bardzo zbliżona wydajność

Edytowane przez evilos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...