Skocz do zawartości

I7 2600k a SLI Gtx 780


Recommended Posts

Tak ale to nie opłacalne. 

A niby czemu nie opłacalne  lepiej dołożyc 1500 zł do GTX 980 to dla Ciebie będzie opłacalne ? Gtx 780 można już dostać za 1000zł lub mniej  to masz 500zł w kieszeni i wydajność o niebo lepszą 

 

 

A reszta sprzętu?

 

Tzn ? Płyta główna asrock extreme 6

Może się mylę, ale chyba lepiej kupić dobre OC np.: dark pro 3 - wydajność taka sama/podobna, a tańsze od h100i.

Po co mi nowe chłodzenie skoro już mam wystarczające ? Szkoda kasy a i ten dark pro 3 mi budę zawali jedynie ,  nie jest wydajniejszy od h100i

Edytowane przez L11nkmesh
Link to post
Share on other sites

A niby czemu nie opłacalne  lepiej dołożyc 1500 zł do GTX 980 to dla Ciebie będzie opłacalne ? Gtx 780 można już dostać za 1000zł lub mniej  to masz 500zł w kieszeni i wydajność o niebo lepszą 

 

 

 

Tzn ? Płyta główna asrock extreme 6

Po co mi nowe chłodzenie skoro już mam wystarczające ? Szkoda kasy a i ten dark pro 3 mi budę zawali jedynie ,  nie jest wydajniejszy od h100i

Źle zrozumiałem, myślałem że chcesz kupić. Wybacz.

Link to post
Share on other sites

 

 

Chciałem zapytać czy I7 2600k OC 4700mhz będzie w stanie wygenerować wystarczająco mocy aby dotrzymał kroku przy SLI gtx780 ?

 

Tak i nie. Zalezy w co grasz. Co prawda nie mialem SLI ,ale trzy zestawy AMD z dwoma kartami i czasami zdarzalo sie ze narzut sterownikow z dwoch kart powodowal tak duze obciazenie procesora (i7 3770k@4.5GHZ) ze np. taki HD 7990 mial mniejszy min fps niz jeden R9 290. Oczywiscie w 90% przypadkow bylo tak jak byc powinno , dwie karty (dwa rdzenie) dawaly lepsza wydajnosc. 

I juz pisalem kiedys wczesniej i ktos na przykladzie SLI z GTX 680. Jesli fps najednej karcie spadnie ponizej 60, nawet w okolice 45 to gra jes ciagle plynna i grywalna. Z dwoma kartami wyglada to jak ledwo 30 fps. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...