Skocz do zawartości

Jaki Smartfon kupić


Recommended Posts

Tak jak w temacie, proszę o podpowiedź w wyborze telefonu

Zastanawiam się nad telefonami :

1. Samsung

2. Lg

3. Htc

4. Sony

5. Apple

 

Aktualnie posiadam Samsung Galaxy S3

Potrzebuje telefonu który będzie posiadał wydajna baterie która będzie trzymała ponad jeden cały dzień na w miarę częstym użytkowaniu

Aparat min 8mg

Przedział ekranu nie mniejszy niż w s3 ale większy może być jak najbardziej :)

Cena nie gra roli

Liczę na pomoc :)

Edytowane przez Perpan
Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz czegoś mniejszego o dobrych parametrach a cena nie gra roli to zerknij sobie na Sony Xperia Z3 compact:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11384396

Naprawdę bardzo dobry sprzęt. 

Musisz się jednak liczyć z tym,że telefon jest objęty podatkiem od nowości :P

 

Tak wiec w najbliższym miesiącu pewnie cena znacznie spadnie. 

Link to post
Share on other sites

Osobiscie posiadam note 3 , wczesniejszy telefon S3 oddalem zonie. Moge powiedziec jedno, opierajac sie na doswiadczeniu z tymi dwoma telefonami, to Note 3 to potwor. Jesli chodzi o jego uzytkowanie to tutaj nie ma mowy o przycieciu. Telefon reaguje wprost blyskawicznie. Zdjecia robi wiecej niz przyzwoite, jesli mamy dobre oswietlenie , ladny pogodny dzien to zdjecia wychodza naprawde adne. Gra chyba jak kazdy inny telefon, ciezko mi sie tutaj wypowiadac. No i  rysik, fantastyczne narzedzie, od momentu jak posiadam telefon na zebrania do szkoly chodze tylko z telefonem, bez zeszytu i dlugopisu. Jesli chodzi o jego rozmiar, to jego przekatna to jest max co mozemy nosic ze soba w kieszeni spodni. Czasami jak sobie zle usiade :) , to lekko mnie zaczyna ugniatac:).

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał G3. Miałem do czynienia już z kilkoma telefonami LG i do żadnego nie miałem większych uwag. Ten zbiera dobre recenzje, ma  świetne parametry, a co do baterii to polecam ciekawe porównanie http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2014/06/lg-g3-zadziwia-czasem-dzialania-na-baterii. Na drugim miejscu coś z HTC.

Link to post
Share on other sites

Sprzęt górna półka, dobra optymalizacja softu, dosyć długie wsparcie.  Telefon typu plug and play - mało opcji personalizacji, upierdliwy iTunes i niestandardowy wtyk, brak wejścia micro SD, dużo płatnych gier/aplikacji gdzie na androidzie lub wp są darmowe. Cena niestety nieadekwatna do tego co się za nią dostaje.

Edytowane przez Rica1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...