Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam potrzebuję pomocy w  wyborze smart fona.
Kolego polecił mi tego
http://www.prestigio.pl/catalogue/MultiPhones/MultiPhone_5508_DUO

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/prestigio/multiphone5508duo/

Śledząc towary tej firmy znalazłem jeszcze coś takiego 
http://www.prestigio.pl/catalogue/MultiPhones/MultiPhone_5455_DUO

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/prestigio/multiphone5455duo/Prestigio-MultiPhone-5455-DUO.html

 

pierwszy 860 zł drugi 580 zł

Witam potrzebuję smartfonu który będzie służył do:

  1. słuchania muzyki (dużo jeżdżę na rowerze i przydałoby się słuchać muzy) i tu może być odpalony też gps
  2. robienie fotek z wycieczek
  3. przeglądania internetu (wyszukiwanie jakiś wiadomości, filmiki)
  4. raczej rzadko ale pewnie jakieś gierki 
  5. normalne użytkowanie telefonu 
  • procek 8 x 1,7 czy potrzebuję aż tyle
  • - tylko, albo aż 16 gb  (czy starczy zdjęcia i filmiki z tel raczej systematycznie będą wędrowały na kompa), a muzy tyle nie będę gromadził - nie wiem jak z aplikacjami 
  • w 2 tel mocniejsza bateria, aczkolwiek pewnie jakiś power bank będzie też
  • w 2 mniejszy ekran ( nie zależy mi za bardzo na wielkości to nie kino domowe)
  • oba aparat 13mpx  (przedni mi nie potrzebny)
     

różnica 300 zł i nie wiem czy je dokładać zwłaszcza że nie męczę telefonu różnymi pierdołami, bo zależy mi na płynnej pracy bardziej niż na gadżetach. 

Edytowane przez seczuan
Link to post
Share on other sites

Koledze powyzej zapewne chodzi o Moto G 4G (badz LTE). Sa 3 wariacje Moto G, zwykla 8Gb, amerykanska (ale iw EU dostepna) 16GB, obydwie bez slotu na SD karte, no najnowsza wersja Moto G 4G (LTE), niestety tylko o pojemnosci 8GB ale za to ze slotem na karty SD, plus mozliwosc uzycia 4G. Osobiscie rowniez polecalbym moto G 4G.

Link to post
Share on other sites

patrząc na te parametry nie wygląda lepiej niż Prestigio MultiPhone 5508 DUO (prestigio fajniejsza alu obudowa, tylne aparaty podobne, przedni lepszy prestigio, procek też lepszy i bateria większa, w motoroli jest karta sd 
czy ta motorola naprawdę będzie lepsza od 5508 duo?

Link to post
Share on other sites
patrząc na te parametry nie wygląda lepiej niż Prestigio MultiPhone 5508 DUO (prestigio fajniejsza alu obudowa, tylne aparaty podobne, przedni lepszy prestigio, procek też lepszy i bateria większa, w motoroli jest karta sd  czy ta motorola naprawdę będzie lepsza od 5508 duo?

Doucz się zanim następnym razem udzielisz swojej wypowiedzi. Procek lepszy bo co? Bo na papierze tak wygląda? Bo więcej Hz i rdzeni? Aparat tak samo? Bo więcej MPIX?  

Wszystko to ma się nijak do rzeczywistości.

Idąc Twoim tokiem rozumowania w tym Prestigio siedzi lepszy procesor niż w obecnych flagowcach - biedne czterordzeniowe nie mają startu do 8 rdzeni MediaTek?

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak na razie, to nie pytasz, tylko sam mówisz że Prestigio ma lepszy aparat, procesor itp. Poza tym jesteś pewny, że tylna obudowa prestigio jest aluminiowa? Samsung Ativ S miał podobnie wyglądającą na szczotkowane aluminium - lecz był to czysty plastik imitujący alu.

Od siebie polecę Lumię 920 - będzie najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym. 32GB wbudowane, telefon mega płynny, nie zacina się, nie zawiesza, bardzo dobry ekran IPS HD, wbudowane ładowanie bezprzewodowe, jeden z lepszych aparatów - jakość zdjęć porównywalna z topowymi obecnie telefonami.

 

Swoją L920-stkę na 15 miesięcznej gwarancji sprzedałem za 660zł, więc pewnie za tyle znajdziesz coś podobnego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...