Skocz do zawartości

Problem ze sterownikiem Asus GTX660Ti


Recommended Posts

Witam!

 

Mam problem z karta graficzna mianowicie karta po włożeniu bez zainstalowanych sterowników działa poprawnie a po instalacji jakiejkolwiek wersji pojawia się na sekundę niebieski ekran ładowania Windows'a i resetuje się PC i tak w kołku.W czym problem?? U znajomego karta działą poprawnie,przy mojej konfiguracji (patrz sygnatura) dzieje się jak napisałem wyżej. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Tak, po wywaleniu starych sterowników całkowicie karta działa beż normalnie,po instalacji juz sie dziej jak napisałem.


Nikt nie wie co jest grane??

Karta tylko u mnie nie działa,bardzo to dziwne.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Tak sterowniki tylko w panelu sterowania odinstalowałem.Jaki mam bios płyty to nie wiem,bo nie bawiłem się nigdy tym.Dodam że wcześniej był włożony R9 270 OC ale sterowniki AMD odinstalowałem przy pomocy również programu AMD Cleaner. Zmieniałem również przejściówki DVI bo jest parę rodzajów,mam 3 i nic to nie pomogło również.Karta nie działa u mnie wcale z zainstalowanymi sterownikami.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Ale czy to by było przyczyną tego że karta po zainstalowanie obojetne jakiej wersji sterowników od NVidii nie działa,a bez sterowników działa??

 

problem leży na 90% po stronie mojej płyty głównej,tak sądzę.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

O ile jest to problem po stronie systemu a nie sprzetowy.
 

 

Po usunieciu składników przez te programy problem nie ustepuje nadal.


Karta wszędzie działa normalnie,tylko u mnie jest ten problem.Jest to spowodowane brakiem jakiejś kompatybilności z moja płytą główną.szkoda...

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Nie ma bluscreen'a.Po prostu ładuje się system normalnie pokazuje się okno startowe systemy Windows z "zapraszamy" i po sekundzie PC sam się resetuje.i pokazuje możliwości włączenie trybu awaryjnego i tyle,jak kliknę uruchom system normalnie dzieje się to samo.Karta testowana na innych PC działa jak żyleta.Sprawdzałem pod innym portem i też nie działa u mnie.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

u mnie ta karta dzialala i na drugim kompie tez wiec ja obstawiam plyte glowna skoro za zadnym innym slocie pci e nie chce odpalic karty jak nalezy :/Gdyby nie bylo docisku do pci e funkie to albo by buzzer dawal znaki i czarny ekran albo by karta odpalila ale wydajnosc byla by strasznie niska.  Jedyna metoda jeszcze to albo update biosu albo wyciagnac bebechy z obudowy i na pajaka sprawdzic moze cos powoduje zwarcie.

Link to post
Share on other sites

Pytanie jaki zasilacz. Czy masz dobrze kable podłączone. Czy przypadkiem zasilanie pci-e nie jest wciśnięte do płyty głównej. Obstawiam problem z zasilaczem.

Zasilacz taki jak w sygnaturce DEUS G1 600Wwszystko jest dobrze podłączone bo nie mam pc i nie składam od wczoraj tylko od parunastu ładnych lat.Wszystkie inne karty działają u mnie normalnie,ta nie chce i nie mam pojęcia dlaczego.Dla pewności jeszcze dziś podłącze zamiast DEUS'a drugiego CORSAIR'a VS650 (650W) ale wątpię by to coś dało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...