Skocz do zawartości

Karta graficzna na moje wymagania


Recommended Posts

odkąd kupiłem nowy komputer siedzę na integrze więc pomyślałem że pora sprawić sobie normalną wydajną kartę graficzną do gier typu Crysis, Titanfall itd. moja rozdzielczość ekranu to 1280x1024

oczekuję niskiej ceny za kartę graficzną i na dość wysokie detale nie planuję jeszcze zmiany monitora myślę kartę kupić z allegro używaną

Link to post
Share on other sites

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz:budżet nieokreślony chcę aby było tanio i wydajnie

-Zastosowanie:Gry typu Crysis, Titanfall oraz GTA V w przyszłości

Model i moc zasilacza:Cooler Master G550M

Reszta specyfikacji komputera: I5 4590, Asrock Fatal1ty H97 Performance, 2x Crucial Ballistix 4GB 1600Mhz CL9, Gelid Darkforce

Rozdzielczość monitora w której grasz!:1280x1024

Link to post
Share on other sites

Spokojnie wystarczy do takiej rozdzielczości R9 270 za około 650 zł, prawie każda możliwa gra poleci w max detalach w 60 fps w 1280 x 1024, może wyjątkiem byłby crysis3 i coś typu watchdogs, swoją drogą r9 270 większość gier w 1080p ciągnie na wysokich w 60 klatkach

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Spokojnie wystarczy do takiej rozdzielczości R9 270 za około 650 zł, prawie każda możliwa gra poleci w max detalach w 60 fps w 1280 x 1024, może wyjątkiem byłby crysis3 i coś typu watchdogs, swoją drogą r9 270 większość gier w 1080p ciągnie na wysokich w 60 klatkach

Dziękuję za informacje :)

 

Lub jak  będziesz chciał kiedyś wymienić monitor to r9 280.

Też jedna z wydajniejszych kart na rynku niestety już jest droższa i w sumie ja bym dopłacił tak na wszelkie W.

http://allegro.pl/sapphire-r9-280x-oc-3gb-ddr5-384-bit-wawa-i4560517164.html

Ta oferta wygląda kusząco więc z niej chyba skorzystam więc też dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...