Skocz do zawartości

Audio-Technica ATH-T500 - opinie


Recommended Posts

Witam ponownie.

Mam zamiar dokonać zakupu nowych słuchawek do około 400zl. Potrzebuje ich głownie do gier, wiec pozycjonowanie jest dla mnie bardzo priorytetem, oczywiście będę ich również używał do muzyki i filmów.

Napisałem już TEMAT na forum, niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, może tym razem się uda. Przejrzałem dziesiątki stron i tematów na rożnych forach i postanowiłem zrezygnować z idei headsetu.

 

Na oku mam głownie Audio-Technica ATH-T500 - niestety niewiele informacji jest o nich w sieci, jeśli są jakieś opinie to są bardzo pozytywne np KLIK niestety nie wiem na ile są one wiarygodne.

Mógłby ktoś wyrazić swoja opinie na ich temat?

 

Zależy mi na długości kabla 2 - 3m dlatego odpadają Denon AH-1100

nie chce tracić na jakości dźwięku poprzez przedłużacz jacka.

 

słuchawki, które mam tez na oku:

Shure SRH440

Sennheiser HD 418

 

moja karta dźwiękowa: Sound Blaster Audigy SE w niedalekiej przyszłości zamierzam zmienić na Asus Xonar DX.

 

do mojej listy słuchawek jeszcze mógłbym dorzucić:
Pioneer SE-A1000 Problemem jest jedynie brak dostępności w Krakowie i w razie odsyłania ich w czasie gwarancji czy w wypadku gdy ich brzmienie nie będzie mi odpowiadać to pójdę w dodatkowe koszty.
Update: jednak widzę ze ole-ole ma możliwość odbioru osobistego, mam nadzieje ze do tych punktów można tez oddawać sprzęt na gwarancje.
W Pioneerach ten 6m kabel zastanawia, bardzo długi.

Edytowane przez Valkirius
Link to post
Share on other sites

nie tworzy się 2x tematu o słuchawkach, przejrzyj zawartość forum. 

Przejrzalem mnostwo tematow na parunastu forach, wybralem pare modeli i chcialem poznac opinie ludzi bardziej doświadczonych ode mnie, ponieważ zależy mi na tym by nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Jest ktoś w stanie pomoc?

Edytowane przez Valkirius
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...