Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

 

Mam obawy co do mojego laptopa.

 

Otóż dzisiaj 5 razy wysypał mi bluescreena. Zwykle po przeinstalowaniu systemu 1 lub 2 lubił wywalić ale później był spokój. Dzisiaj instalowałem Max Payne 3 i wydaje mi się, że to będzie przyczyna dla bluescreenów ze środka i z prawiej (obrazek). Gra co prawda się zainstalowała, ale wszedłem do folderu z grą a tu zonk. 

 

Z kolei ten po lewej wyskoczył mi przed chwilą, zminimalizowałem WOW'a i przeglądałem internet. 

 

http://zapodaj.net/7a48c4124049a.png.html

 

I tu moje pytanie: Jest czym sie martwić? W razie czego mam jeszcze niecały miesiąc gwarancji na niego.

 

Windows - pirat

Edytowane przez gamestar
Link to post
Share on other sites

Temperatury podczas grania w Wowa nie przekraczaja 80 st. Celsiusa 

 

Avast nic nie pokazał przy pełnym skanie systemu, 

 

Zrobiłem test dysków przy pomocy HD tune i pod względem błędów nic nie pokazał, ale 1 wykazał coś takiego:

 

http://zapodaj.net/904bf215d0b5c.png.html

 

 

 

System to windows 7 ultimate 64 bit, windows loader by DAZ 2.1.7,

Od instalacji wyłączone windows update, brak dodatku SP1 

Link to post
Share on other sites

 

Od instalacji wyłączone windows update, brak dodatku SP1

 

Szczególnie niepokojące może być właśnie wyłączony Windows Update.  Radziłbym spróbować zainstalować wszystkie najnowsze aktualizacje. Czas instalacji może potrwać ok 1 tygodnia - przynajmniej u mnie.

 

 

Up@

Co masz na myśli ? 

Link to post
Share on other sites

Bardzo możliwe. Z reguły system update włączam, a tym razem system był zmieniany w stresie. Zrobie update i zobacze jak się będzie wtedy sprawował. Chciałem się upwenić czy nie jest to wina hardwear'u. Zwłaszcza że został miesiąc do końca gwarancji. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...