Skocz do zawartości

Recommended Posts

Który lepszy, różnica w płycie grafice i procku, czy to jest ta sama wydajność? Czy ten z radeonem lepszy niby 2GB więcej ale pamięć nie robi różnicy co nie? Jestem nastawiony na zestaw nr1 ale kolega mi podesłał drugi i nie wiem, oceniajcie. 


 


1. http://www.morele.net/inventory/info/QiWuC8/


2. http://www.morele.net/inventory/info/qp5Vsw/


 


 


 


chce kompa tylko do gier na wysokich/ultra,  i bede mial podlaczone 2 monitory jeden tylko do pulpitu a drugi do gier/filmow itp


 

Link to post
Share on other sites

Oba wymagają lekkich zmian.

 

Zastosuj się do wzoru:

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy używane części wchodzą w grę?:
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)

Po co zakładasz kolejny temat?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Założyłem drugi temat żeby tak złożył ktoś jakiś zestaw według siebie, a tutaj dwa moje do oceny. No to tak macie wzór:

 

  • Zastosowanie komputera: gry,obróbka wideo(czasami)
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: ~3200zł
  • Których części potrzebujesz?: buda
  • Czy używane części wchodzą w grę?: nie
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? raczej nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 1024:762 i mam zamiar kupić drugi ten z słabszy tylko do pulpitu a drugi do gier itp. Myślę za kupie ten http://www.morele.net/monitor-led-samsung-lt22c300ew-577017/ ( ma tv usb głośniki dużo wejść i jest duży wzystko co mi potrzeba)
  • Specjalne wymagania: granie na ultra/wysokich ustawieniach w gry które wyjdą w najbliższym czasie oraz tych co już są ( bf4, gta 5, watch dogs itp)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? mam dysk seagate 350gb, zasilacz chieftec 400W, obudowe zwykłą bez jakiejś super możliwości chłodzenia ( jest stara trochę), grafika radeon hd 6670 gddr3 2GB, płyta msi 7309, 2x2GB good ram, procek AMD Athlon 64x2 Dual Core Processor 5200+ 2.71Ghz, i napęd jakiś tam lg
  • Własna propozycja zestawu: chciałbym płyte od msi wersja gaming i grafikę najlepiej też, oraz modularny zasilacz z oplotami na kablach, i obudowe gamingową najlepiej zalman z3 plus/z9 u3/z11 plus no i dysk ssd ale jeśli 64 gb na sam system się nie opłaca to nie chcę
  • Inne: na razie nie mam
Link to post
Share on other sites

 

 

Zwykła TN za 5 stów...

 

Zaraz Ci coś złożę,


Czy definitywnie nie chcesz podkręcać?

Szkoda pozbawiać się takiej opcji.


Core i5-4590 /3.3GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 

MSI B85-G43

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB

Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze

Zalman Z9 U3 USB3.0

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Radeon R9 280X Gaming 3GB DDR5 384bit (1050/6000)

MX100 128GB (550/150MB/s)

22MP65HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI)

Razem około 3800zł

 

-4rdzeniowy procek z zablokowanym mnożnikiem

-22 calowy monitor z niskim input lagiem

-Sprawdzony SSD

-Radeon 280x od MSI z chłodzeniem TwinFrozr

-Solidne mobo od MSI

-8Gb ramu z niskim radiatorem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...