Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, potrzebuje zestaw pod gry bf4,cs go,gta v (jak wyjdzie), watch dogs itp. Chcę grać na wysokich/ultra ustawieniach na przyzwoitych fps-ach. Można wyjechać poza 3k trochę.


 


 


- chciałbym dysk ssd jak się zmieści w budżecie ale nie musi być


- bez monitora myszki itp sama centrala


- bez obudowy sam coś wcisnę do 200zł myślę nad z11 plus od zalmana ale ona za 260 i pytanie czy warto?


- modularny zasilacz z oplecionym okablowaniem


- mój motyw to niebiesko czarny(mysz klawiatura głośniki) ale może być czerwono czarny


- nagrywarka nie jest wymagana


- intel i5 najlepiej amd nie chcę


- czytałem o kartach i znalazłem taką która podobno bije gtx 780(dostaje się gry i myszkę, jeśli jest dobra wydajnościowo to może być ta)  http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-770-amp-edition-2gb-ddr5-256-bit-dvi-hdmi-dp-premium-zt-70303-10p-583993/


 


Link to post
Share on other sites

 

 

- bez obudowy sam coś wcisnę do 200zł myślę nad z11 plus od zalmana ale ona za 260 i pytanie czy warto?

Zdecydowanie nie. W tej cenie jest już Fractal Core 3000, który jest półkę wyżej od Z11.

 

 

czytałem o kartach i znalazłem taką która podobno bije gtx 780(dostaje się gry i myszkę, jeśli jest dobra wydajnościowo to może być ta)

Dobry żart. Jak GTX770 może być lepszy od 780? 

 

Jaki masz monitor?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Idąc w stronę maksymalnej wydajności w grach można wyczarować coś takiego:

 

KLIK

 

Otrzymujesz:

 

- Jeden z najlepszych zasilaczy w tym przedziale cenowym o wysokiej sprawności i modularnym okablowaniu

- Wydajny 4 rdzeniowy procesor z odblokowanym mnożnikiem (możliwość pełnego OC)

- bardzo wydajną kartę graficzną (poziom gtx 770)

- 8gb ramu na napięciu 1,5V

- płytę główna pozwalającą na OC

- Obudowę z oknem pozwalającą na prace komponentów w dobrych warunkach (4 wentylatory(dzięki szambor))

- Dobry i sprawdzony dysk 1TB

 

W przyszłości kupisz chłodzenie na procesor i go podkręcisz 

 

Razem wychodzi :

 

3051zł + kod na darmową wysyłkę "forumowicz"

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...