Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tych dwóch lepsze będzie SGS2. Xperia S ma lepsze zagęszczenie pikseli i teoretycznie  lepszy aparat, ale niestety mpx nie odzwierciedlają jakości robienia zdjęć. SGS2 natomiast ma lepsze wsparcie ze strony xda i slot na  kartę rozszerzeń(microSD), telefon ten jest lepiej wykonany i zajmuje wyższe miejsca w różnych rankingach.  Wybór należy oczywiście do Ciebie. Ja na Twoim miejscu kupiłbym produkt od Samsunga.  


Z mojej strony mogę doradzić Ci Motorole MOTO G. Niestety nie chce mi się teraz pisać o zaletach i wadach tego telefonu. Na allegro znajdziesz używaną w Twoim przedziale cenowym. Pytanie brzmi czy podoba Ci się takie rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

Tak byłyby lepsze. Patrz na link, który podał ArioX. Ilością pamięci RAM w Lumiach(nie wiem czy można tak napisać) się nie przejmiuj, bo jest jej wystarczająco dużo do płynnego działania systemu i aplikacji 

Edytowane przez Rybaak
Link to post
Share on other sites
Ilością pamięci RAM w Lumiach(nie wiem czy można tak napisać) się nie przejmiuj, bo jest jej wystarczająco dużo do płynnego działania systemu i aplikacji [/color]

Jest dokładnie tak jak mówisz. To trochę tak, że 512mb RAM w WP8 odpowiada 1gb RAM w androidzie.

Link to post
Share on other sites

Ja ci nie powiem żebyś to zrobił bo oba systemy są inne i trudno powiedzieć który będzie dla ciebie lepszy.

Ja osobiście używam WP8 i jestem dużo bardziej zadowolony aniżeli byłem wcześniej z androida, tym bardziej w tej cenie. Dobre Android-fony zaczynają się (wg mnie) od 1000zł.

Najlepiej idź do salonu i sobie przetestuj kilka modeli - zawsze będziesz miał jakieś porównanie i punkt odniesienia.

A tymczasem ja pozostaje przy tym co powiedziałem: wg mnie najlepszym smartfonem dla ciebie będzie Nokia Lumia 720 (z optyką CarlZeiss), opcjonalnie Lumia 630 (jednak tutaj już nie masz aparatu na szkłach CarlZeiss).

Link to post
Share on other sites

To zależy czy zamierzasz korzystać z nieoficjalnego wsparcia ze strony xda.  W tej cenie nie znajdziesz nowego, dobrze działającego androida w bardzo dobrym stanie. Ja na Twoim miejscu kierowałbym się w stronę produktu od "majkrosoftu"

Link to post
Share on other sites

Celował bym w Lumię 720 lub Lumię 630.

 

Z używanych może Lumia 920 ? Dokąłdając 50 zł Masz świetny telefon.

 

Tu Masz bardzo fajną ofertę - cena 700 zł ale sprzedajacy dodaje nam Łatowarkę Bezprzewodową (Indukcyjną) - telefon jeszcze ma 10 miesięcy Gwarancji.

http://allegro.pl/nokia-lumia-920-gwarancja-na-rok-fatboy-i-etui-i4451207606.html

 

Tu kolejna Lumia 920 z Gwarancją do Wrzesnia 2015 za 700 zł

http://allegro.pl/lumia-920-biala-idealny-komplet-bez-simlocka-i4450884832.html

Link to post
Share on other sites

NIE - po pierwsze nie wiadomo czy coś jeszcze nie zostało oszkodzone. Po drugie musisz miec pewny serwic, który dobrze wykona naprawę.

 

Mając około 550 zl spokojnie kupisz nowa Lumię 630 - a jak Ci zalezy na jak najnizszej cenie do Lumia 520 lub Lumia 530.

Link to post
Share on other sites

 

 

550 zl spokojnie kupisz nowa Lumię 630

Oraz Lumię 625 - większy ekran, większa bateria, szybsze HSDPA (choć to raczej nieistotne na co dzień), lampa błyskowa, przednia kamera i pierdoły takie jak fizyczny przycisk aparatu czy troszkę cieńsza obudowa.

Za L630 przemawia za to czterordzeniowy procesor (póki co niepotrzebne do WP8.1), większe ppi, ekran IPS i pierdoły typu kompas, mniejsza waga czy dwa mikrofony.

Link to post
Share on other sites

 

 

Używaną w dobrym stanie (tak piszę sprzedający) za 550zł z przesyłką mogę wyrwać Lumię 920.

 

Tak pisze każy na allegro. Za te pieniądze L920 to jak na moje oko trochę dziwne. Telefon może być kradziony lub mieć jakąś ukrytą wade, która ukaże się po pewnym czasie.

 

Odradzam 


Najlepiej podaj link

Link to post
Share on other sites

Używane - ale - PEWNE Lumie 920 z 12 miesiącami gwarancji to wydatek około 700 zł - więc 550 zł to troche podejżanie nisko :)

 

Ale oczywiście można trafić na takie okazje - szansa jest - nie mniej jednak nalezy podchodzić BARDZO podejżliwie i najlepiej umówić się na odbór osobisty - jeśli to mozliwe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...