Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio składałem komputer dla znajomego, wczoraj go złożyliśmy no i stwierdziliśmy że jego 7 letnie głośniki potrzebują wymiany.
Dużo by pisać, kolega nie chciał ode mnie głośników, chce kupić już gotowe.
Dałem mu do przesłuchania kilka zestawów ale uparł się na ok 350 zł a ja w sklepie/warsztacie nie miałem nic za mniej jak 450/500.
Więc z racji że sam nigdy nie słyszałem jak grają pisze tutaj byście doradzili, polecili coś z listy lub spoza niej :)

Głośniki będą używane głownie do grania (World of Tanks, Call of Duty, SWTOR, Titanfall i seria Assassin'c Creed) i oglądania filmów, seriali.
 

w kompa oczywiście wrzuciłem mu Xonara DG.

1. Microlab 2.1 M-880
2. Microlab FC330
3. ModeCom MC-MHF60U  

 

Chciałem go na SOLO 6C namówić ale zwątpiłem po tym jak zobaczyłem gdzie to będzie miało docelowo stać. Ma raczej za małą odległość by je tam wstawić.

  • ? - oznaczają docelowe miejsce głośników
  • pod biurkiem jest miejsce na sub'a
  • szare "byle jakie" linie to meble, łożko itd
  • niebieskie to ekran, klawa, myszka no i krzesło
  • niebiesko-pomarańczowe pufa z której ogląda filmy.
  • na czerwono odległości podane w cm

 

Mała pomyłka zaszła :D 310 cm jest tą długością po prawej stronei obrazka a 488 tą na górze .

http://i.imgur.com/Yp7FebE.jpg

 

przepraszam za nijakie rozrysowanie ale wymiary mam na kartce i teraz na szybko skleciłem obrazek.

Jakieś pomysły na inne zestawy? Ja już sam zgłupiałem, nie wiem co jeszcze mogę mu doradzić, niby więcej gra więc 5.1 (w tej cenie nic sensownego) - 2.1 było by odpowiednie, filmów i seriali też trochę ogląda a i muzyki (pop, trance, dance, dubstep i czego tam jeszcze słuchają teraz 20 letni studenci) czasem po 2-3 godziny dziennie więc tu lepiej by 2.0 się sprawdziło.  Ehh :co:  :pomocy:

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Słuchawki odpadają, pół roku temu gdy nurkowaliśmy w Emergence du Ressel, Rafał uszkodził sobie błony bębenkowe i korzystanie z jakichkolwiek słuchawek czy bliskiego i zarazem mocnego źródła dźwięku jest niedopuszczalne w jego przypadku :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Głośniki obsłuchane i dziś zwrócone. Nie nadają się do grania czy oglądania filmów np.akcji, wojennych, horrorów (niskie tony), brak dobrego basu.
Nie znajdzie się nic lepszego z 2.0/2.1 w tej cenie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...