Skocz do zawartości

klawiatura z touchpadem


Recommended Posts

Szukam klawiatury bezprzewodowej z touchpadem. Mam podlaczony komputer do telewizora i uzywanie myszki i klawiatury do przegladania internetu i ogladania filmow jest troche nieergonomiczne.

Najlepiej zeby klawiatura byla normalnych rozmiarow i nie za droga, max 150pln. Moze ktos ma cos takiego i podzieli sie wrazeniami.

Link to post
Share on other sites

dorzuciłbyś 40zł i polecam Rapoo E9180 - lekka, dosyć cicha,, bardzo duży touchpad z możliwością dostosowania jak dobrze pamiętam 14 opcji no i najważniejsze: komunikacja w jakości 5Ghz a nie 2,4 jak logitechy k400.. bawiłem się nią przez miesiąc w pracy niedawno i powiem szczerze, że ten duży touchpad to super sprawa.. dość dobrze jak za tę cenę też działał na dotyk.

 

tutaj z wysyłką darmową za 199zł: http://www.electro.pl/Klawiatura_RAPOO_E9180P_5G_Czarny-sE035823.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=2014-04&utm_content=731501&utm_term=Klawiatury&ceneo_spo=true

http://www.hartware.de/media/presse/16822/1.jpg

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wlasnie ja ogladalem na allegro. Interesuje mnie jak dziala touchpad. Czy klikanie moze sie odbywac w kazdym miejscu czy tylko na dole? I jak to jest z przewijaniem stron? Strzalkami tylko czy touchpadem tez mozna..

edit:

Jednak ogladalem rapoo e2700, jest za 160pln. Bedzie duzo gorsza?

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Wlasnie ja ogladalem na allegro. Interesuje mnie jak dziala touchpad. Czy klikanie moze sie odbywac w kazdym miejscu czy tylko na dole? I jak to jest z przewijaniem stron? Strzalkami tylko czy touchpadem tez mozna..

edit:

Jednak ogladalem rapoo e2700, jest za 160pln. Bedzie duzo gorsza?

 

e2700 w tym sklepie jest za 126zł z wysyłką darmową :) nie wiem jak działa e2700 więc sie nie wypowiem, główna różnica to działanie na 2,4ghz.. kiedyś miałem klawiaturę na 2,4 i była dla mnie... zbyt wolna ale możliwe, ze to ja mam jakieś wygórowane wymagania lub zbyt szybko piszę na klawiaturze :) e9180 urzekł mnie wielkim touchpadem, który lepiej działa i jest bardziej funkcjonalny niż mój w laptopie Della studio.. można było używać "slajda" na całej wielkości touchpada a także klikać.. czasem nie załapywał przy krawędziach to raczej normalne :) co do e2700 musisz szukać informacji w internecie bo nie wiem czy to jest ten sam touchpad co w e9180

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.agito.pl/klawiatura-rapoo-bluetoooth-e6700-czarna-65-975682.html# chyba wezme ta.. Czy bluetouch jest wolniejsze niz ta 5g?  Ogolnie klawiatura jest dla ojca ktory pisze wolno wiec nie powinno byc problemu..

edit, dobra zamowilem. zobacze co to bedzie..

 

to już kwestia gustu czy aluminiowa e6700 czy stalowa z 5G e9180.. czy roznica jest bardzo duza? to zalezy ile urządzeń w pomieszczeniu dziala bezprzewodowo przez bluetouch lub wifi.. ta klawiatura dzięki 5G ma mniejsze zakłócenia przy jej korzystaniu względem innych opartych na 2,4..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Szukam Logitecha k400 bez drażliwego klawisza slash przy lewego shifta.


Myślicie, że kierując się tym poradnikiem:


http://logitech-pl-e...,3,2,5/cl/pl,pl


można sądzić, że:


http://www.electro.p...00-s702960.html


to K400r?


Obsługa klienta pisze, że rozstaw powinien być taki jak na zdjęciu, ale nie mają wzmianki o tym, czy to jest k400r.


Link to post
Share on other sites

Mysle ze rozmieszczenie klawiszy jest takie samo. Ja tez zdecydowalem sie na ta klawiature. Do przegladania internetu i ogladania filmow jest ok. Troche irytuje opoznienie na ekranie poruszanego kursora, i touchpad czasami nie chce przewijac w pionie, ale ogolnie ojciec jest zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dobra. Czyli jeśli na zdjęciu jest długi shift i dział obsługi twierdzi, że układ klawiszy powinien być taki, jak na zdjęciu, to biorę. Dzięki za pomoc.

Wiedziony zapewnieniami działu obsługi sklepu Electro, zamówiłem klawiaturę. Po rozpakowaniu okazało się, że nie ma długiego shifta, tylko nieznośny slash. gdybym wiedział, że tak będzie, kupiłbym taniej u siebie. Jutro odsyłam. Ciekaw jestem tylko, kto mi zwróci za przesyłkę???

Edytowane przez T4d3u5z
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...