Skocz do zawartości

Grafika do 350zł czy crossfire z 5750?


Recommended Posts

Witam,

 

Na początek:

Kupiłem ostatnio matrixa 7970 i wywalało artefakty i dostałem zwrot pieniędzy. Życie się potoczyło trochę inaczej i póki co pieniądze są "zamrożone". 

Do rzeczy:

Mój zestaw

CPU: Phenom X4 955BE @4GHz

MOBO: Asrock M3A770DE

GPU: Radeon HD 5750

PSU: SuperFlower Golden Green 700W

RAM: 12GB CL9 @1600MHz
Dyski: 2 TB HDD 7200RPM

 

Tutaj najbardziej nie wyrabia grafika. Mam do wydania około 350zł. Zastanawiałem się nad R7 260x i crossfire obecnej grafiki z 6770/5770. Mogę się pobawić w O/C, lubię. :)

Edytowane przez olokos
Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu robić CF, te karty słabo się skalują. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że opłacalność Multi GPU zaczyna się tam, gdzie żadna topowa karta nie jest w stanie osiągnąć tyle samo. Ja również byłbym za R7 260x.

Edytowane przez szembor5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Celuj w nową grafikę, miałem CF z 5770 @950/1300 szału nie było a w bf4 MP średnio-wysokie FHD jak się wentylatory rozhulały to hoho. Sprzedałem je obydwie za 400 zł znajomemu a do tego sprzedałem za 200 zł H77MA-G43 z ułamanym pinem odpowiadającym za 1 kanał ramów ale bez lipy 2 soty z 4 działają bez problemu w singlu :D. Kupiłem R9 270 Gaming od MSI w Komputroniku bo w AB nie było a cena taka sama jak z AB dla mnie była 680 zł (Kolega gra w TDU 2 i WoT i jest *****iście zadowolony na G2130 i 4GB ramu do tego :D )

A ogólnie co to za wynalazek super Flower :D bo nazwa miażdży.

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Sprzedałem je obydwie za 400 zł znajomemu a do tego sprzedałem za 200 zł H77MA-G43 z ułamanym pinem odpowiadającym za 1 kanał ramów ale bez lipy 2 soty z 4 działają bez problemu w singlu :D. Kupiłem R9 270 Gaming od MSI w Komputroniku bo w AB nie było a cena taka sama jak z AB dla mnie była 680 zł (Kolega gra w TDU 2 i WoT i jest *****iście zadowolony na G2130 i 4GB ramu do tego :D )

 

Niby co to ma do tematu?

 

 

 

A ogólnie co to za wynalazek super Flower :D bo nazwa miażdży.

 

To pytanie miażdży :D 

 

 

Co do autora tematu:

W cenie 350zł poszukaj lepiej używanej 7850. Skalowanie z podanych kart nie będzie miało sensu.

Ewentualnie  r7 260x używka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...