Skocz do zawartości

Karta zewnętrzna do Creative Inspire T7700


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kombajn,

Recommended Posts

Witajcie,

 

Czy jest sens kupić (jaką?) kartę zewnętrzną do laptopa z głośnikami Creative Inspire T7700?
OMEN by HP Laptop PC - 15-ax099nw, z jednym wyjściem jack.
Z głośników wychodzą 3 kable, używam tylko 1. Oprócz tego w pokrętle od głośności są 2 wejścia (słuchawki i chyba mic).
Bardzo stare głośniki, ale nadal dobrze mi służą. Używam 4 sztuki + subwoofer.

Zacząłem zastanawiać się nad kartą, bo chciałbym podłączyć jakiś mikrofon do streamowania a nie mogę - jakby mikrofon nie działał ( test robiłem starymi słuchawkami z mikrofonem media-tech mt 365).
Test online pokazuje, że mic działa.

Tutaj strona z tymi głośnikami:
https://www.newegg.com/creative-t7700/p/N82E16836116140

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedż.
 

@cooger Tak, laptop ma jedno złącze jack.

 

A podpowiecie również, jaki ewentualnie mikrofon do max 50zł, gdybym kupował sam mikrofon? Jaki mikrofon, gdybym jednak zdecydował się kupić również kartę zewnętrzną, np. tę, którą podał @kombajn

@kombajn, rozumiem że 3 kable jack, które wychodzą od subwoofera wkładam do tej karty w miejsca - side, central, rear?

No chyba że te sprzedam a kupię jakieś ciekawe 4.1, bo pokój nie pozwala mi na więcej.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Na tej karcie masz podpięcie przednich głośników po RCA wiec będziesz potrzebował kabel RCA -> 3,5 mm, a reszta (side, center/sub i rear) są na złączach 3,5 mm. Jakbyś kupował tą kartę to do niej podepniesz normalny mikrofon z wtykiem 3,5 mm (gniazdo z przodu). A odnośnie budżetowych mikrofonów USB:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...