Skocz do zawartości

Upgrade RAMu do 16 lub 32 GB


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez blueish_eyez,

Recommended Posts

 

 

Paragon paragonem, ale producenci często stosują trick typu " zarejestruj produkt i przedłuż gwarancje"

Przedłużona gwarancja po zarejestrowaniu - to wygląda logicznie. Ty ją przedłużyłeś na siebie i ta ekstra gwarancja jest imienna, bo skorzystałeś z takiej opcji. Ale najzwyklejsza gwarancja dwuletnia po okazaniu dowodu osobistego (bo faktura z internetu) - to już logiki nie ma.

Link to post
Share on other sites

Z rękojmią 2-letnią sklepu z reguły nie ma problemów. Z Crucialem jak załatwiałem gwarancję wieczystą na wadliwy DDR3 to w celu obejścia zapisów podałem imię i nazwisko z faktury ale swój adres i telefon (ktoś przecież może się przeprowadzić i zmienić numer). Wcześniej oczywiście zadzwoniłem do pierwszego właściciela od którego zakupiłem, wyjaśniłem sytuację i otrzymałem zgodę. Także z fakturą imienną tak kolorowo już nie jest.

Any claim alleging that any product fails to conform to the foregoing warranty may be made only by the end customer who originally purchased such product and only while such customer owns such product
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...