Skocz do zawartości

Zamykanie systemu bez konca.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wojtek50008,

Recommended Posts

Witam.

 

Mam nietypowy problem z zamykaniem systemu WIN7 64. Ekran zatrzymuje sie na zamykaniu systemu i nic sie nie dzieje. Zauwazylem, ze zamyka sie natychmiast po wyjeciu wtyczki sieciowej z karty lub wylaczeniu routera. Nigdy tak wczesniej nie mialem. Raz wylaczyl sie po wpieciu wtyczki sluchawek do obudowy. Nastepnym razem jednak juz tylko wtyczka sieciowa pomagala. Wyjecie urzadzenia z usb tez nie dziala.

Sterowniki najnowsze, jeszcze raz wgrywalem. Mialem wczesniej w menedżerze urzadzen karte microsoftu ISAP jednak po dlugiej walce udalo mi sie ja usunac ale problem zamykania pozostal nawet bez niej. 

 Czy ktos ma jakis pomysl na szybka naprawe tego bledu bez reinstalacji?

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Nic nie pomoglo. Spiecia na pewno nie mam. Wylaczajac router tez komputer sie wylacza - nie tylko wtyczka sieciowa odlaczona daje sygnal do zamniecia okien. NIe ma jakiegos programu do naprawy procedur to zamykania? Pozostaje mi chyba tylko reinstalacja co zajmie mi sporo czasu.

Moze ktos mial taki problem, albo jeszcze jakies pomysly macie ?


W sterownikach karty sieciowych w szczegolach i we wlasciwosciach mam 25 razy ten sam adres w zapisie szesnastkowym w nawiasach {}. Moze to powoduje ten blad ?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Znalazlem rozwiazanie. Sterownik napedu wirtualnego powodowal problem. Uruchomiony z (wykrzyknikiem) , czy wylaczony powodowal ten problem.

 

Rozwiazanie : Zainstalowalem najnowsza wersje Daemon Tools. Zainstalowal sie nowy sterownik napedow wirtualnych. Jednak stary nadal byl na liscie. Po odinstalowaniu Daemona i restarcie w menedzerze zostaly dwa sterowniki z nazwa Deamon oraz tamten stary. Musialem zaznaczyc rowniez, zeby usunal wszystkie pliki z dwoch sterownikow Deamona - jeden z USB i drugi z SCSI. Jak usunalem drugi wowczas zniknal sterownik powodujacy bledy od samego poczatku i juz nie zostalo wykryty ten wirtualny naped. System zamknal sie normalnie.

 

Nie wspominalem na poczatku, ze przy zamykaniu i restarcie rowniez taka sama sytuacja, ze musialem wyjac wtyczke sieciowa, zeby zrobic restart komputera.

 

Dzieki za pomoc. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Wojtek50008
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...