Skocz do zawartości

Po włączeniu komputera pokazuje się boot screen z biosu (ten MSI) i komputer sie wyłącza


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BlackCoffe,

Recommended Posts

Niestety nie moge tego zrobić na drugim dysku bo nie mam gdzie wszystkich danych umieścić. Moge jedynie zainstalować jeszcze raz Windowsa 10 ale na tym samym dysku co jest teraz (chociaż nie wiem czy coś to da w tym wypadku przy dziwnym problemie z nim)


@Update

Zrobiłęm test HDTune i wyszło mi takie coś

https://imgur.com/UvkTzKT

https://imgur.com/LxQZcKV

 

Stawiam że może to powodować jednak jakieś błędy tym bardziej te Damaged bloki czerwone. Dysk do wywalenia?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Masz realokowane sektory i one mogą powodować kłopoty z systemem, a biorąc pod uwagę uszkodzone bloki najlepiej zrobić jak zgrasz dane z tego dysku i kupisz nowy bo to się będzie pogarszać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz realokowane sektory i one mogą powodować kłopoty z systemem, a biorąc pod uwagę uszkodzone bloki najlepiej zrobić jak zgrasz dane z tego dysku i kupisz nowy bo to się będzie pogarszać.

 

Aaa lipa szkoda bardzo bo dopiero sie przymierzałem do kupna i przejscia na M2 dysk

Dziękuje za pomoc jakby niepomogło po zmianie to najwyżej założe nowy temat

Link to post
Share on other sites

SSD niestety tak mają że lubią paść bez ostrzeżenia, te tańsze zwłaszcza. Standardowo ludzie dzielą się na tych co robią kopie zapasowe ważnych plików i na tych co będą robili po pierwszej awarii ;) Mam nadzieję że nic ważnego nie przepadło

Link to post
Share on other sites

SSD niestety tak mają że lubią paść bez ostrzeżenia, te tańsze zwłaszcza. Standardowo ludzie dzielą się na tych co robią kopie zapasowe ważnych plików i na tych co będą robili po pierwszej awarii ;) Mam nadzieję że nic ważnego nie przepadło

Na dysku który padł był jedynie system i programy więc nic nie stracone. Kopie zapasowe są robione ważnych plików już się nauczyłem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...