Skocz do zawartości

Zestaw do AutoCada 2018 za 4500-5000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc w złożeniu zestawu do pracy:

  • Zastosowanie komputera : głownie AutoCad 2018, czasem gry typu Wiedźmin 3, csgo, film, internet
  • Maksymalna kwota : ~4500 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W tym miesiącu.
  • Których części potrzebuję :buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model monitor jeden mam (LG M2482) będę chciał dokupić drugi do pracy w autocadzie
  • Specjalne wymagania : potrzebuje szybkiej jednostki co ogarnie autocada i dwa monitory i czasem jakieś gry
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : --
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne : potrzebny do tego windows, można wyjść z nim poza budżet,

Chce kupić zestaw w internecie złożony do kupy i gotowy do pracy. Proszę o pomoc w złożeniu możliwie najbardziej wydajnej jednostki na ten moment. Liczę na wasze doświadczenie w tym temacie jak to zrobić i gdzie najlepiej kupić, żeby nie przepłacić.

 

pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Co w tym CAD'zie robisz?

 

https://proline.pl/koszyk/10512113

Mocny CPU 6 rdzeni / 12 wątków, 32GB RAM z opcją rozbudowy, cichszy cooler na procesor, GTX 1660 Super pod gry, 1TB SSD na NVMe, obudowa z piwnicą i trzema 120mm wentylatorami z regulatorem obrotów w standardzie, zasilacz z dobrym środkiem, dużym zapasem mocy i 7 letnią gwarancją.

 

Co do Windowsa, nie wiem czy to idzie do firmy czy do domu, także wedle uznania Windows 10 Pro OEM 64-bit / Windows 10 Home OEM 64-bit 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

w Cadzie głownie 2d i praca na dużych arkuszach map oraz wieloma załącznikami rastrowymi.

 

Przy tej konfiguracji jak klikne złożenie komputera i dostawę to przyjedzie gotowa buda?

Co w tym CAD'zie robisz?

 

https://proline.pl/koszyk/10512113

Mocny CPU 6 rdzeni / 12 wątków, 32GB RAM z opcją rozbudowy, cichszy cooler na procesor, GTX 1660 Super pod gry, 1TB SSD na NVMe, obudowa z piwnicą i trzema 120mm wentylatorami z regulatorem obrotów w standardzie, zasilacz z dobrym środkiem, dużym zapasem mocy i 7 letnią gwarancją.

 

Co do Windowsa, nie wiem czy to idzie do firmy czy do domu, także wedle uznania Windows 10 Pro OEM 64-bit / Windows 10 Home OEM 64-bit

Brak na stanie tego wiatraczka, długi czas oczekiwania co dać w zamian?

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...