Skocz do zawartości

Najtańszy zestaw do WoTa


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez pendzel_3,

Recommended Posts

Cześć,

Czy moglibyście pomóc mi złożyć najtańszy możliwy zestaw do komfortowej gry w WoTa?

Patrzyłem na polecane zestawy, ale ten najtańszy to ponad 2300 zł a znajomy którego jest to prośba nie ma takiej kasy. Zresztą on gra tylko w WoTa więc taki zestaw to overkill.

Jedyny warunek to nowe części.

  • Zastosowanie komputera : WoT
  • Maksymalna kwota : Jak najtaniej, ale myślę, że w granicach 1200-1500 zł max
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak tylko coś znajdzie
  • Których części potrzebuję : Cała jednostka bez monitora
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 1920x1080, Iyamma
  • Specjalne wymagania : brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
Edytowane przez Anoxx
Link to post
Share on other sites

Nowe czy używane? Mój komp jest złożony z myślą o Wot (sygnaturka) Praktycznie tylko w to gram.

Procesor nawet mógł by być słabszy, grafika ewentualnie ciut mocniejsza. U mnie starcza to na 50-60 (mam ogranicznik na 60fps ustawiony) fps w fullhd na maks ustawieniach. Także cokolwiek na i5 za 500zł plus do tego gtx 1060 3gb lub jak zasilacz pozwoli to rx5704gb. I za 1000 zł masz sprzęt do grania. Bo z nowych to 2000plus, a efekt będzie taki sam.

 

Teraz doczytałem że mają być nowe części. 1500 trochę mało, bo rx570 musi być.

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko zamiast 16gb ram dać 8 bo do wot styka i 4gb.

 

Pewnie masz rację, z tym że bardziej chodziło mi o to aby wykręcić te LT-ki, nawet z tym prockiem powinny polecieć na 3600 co da solidnego kopa również wbudowanej Vedze. która i bez tego daje jak widać radę.

 

 

 

Zasilacz troszkę mocniejszy co by można było potem dać lepszą kartę graficzną jak będzie więcej gotówki.
 

 

dokładnie.


znajdzie się jakaś gotówka to sobie kolega będzie mógł dokupić tam jakieś dedykowane GPU.

Link to post
Share on other sites

Wiem że budżet napięty.. ale mimo wszystko może SSD chociaż 250gb?.

Nie wiem ile zajmuje WOT ale nie zmienia to faktu ze 120gb za chwile się zapcha samym systemem prawie.

https://proline.pl/goodram-ssd-cx400-2-5-cali-256gb-ssdpr-cx400-256-p1343055

 

E: literówka.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...